Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

3 września 2020

Od niedawna naszą podopieczną jest sympatyczna bernardynka o imieniu Holly – młodziutka, około 2 letnia sunia ze sporymi zapasami bardzo pozytywnej energii. Uśmiech prawie nie schodzi jej z pyszczka, a jej świecące oczy zdradzają wielką chęć do korzystania z życia. Holly uwielbia ludzi, tak małych, jak i dużych, chętnie chodzi z nimi na spacery, podczas których zachowuje się bardzo grzecznie i spokojnie. Umie chodzić na smyczy, nie zdarza się jej ciągnąć, czy szarpać, nawet gdy przechodzi w pobliżu mieszkających w schronisku kotów. Holly świetnie czuje się w lesie i na łące, podczas relaksującego spaceru prowadzonego w wolnym tempie. Nie jest sportowcem ani biegaczem, lubi sobie spokojnie wąchać i kontemplować, najlepiej będzie się czuła w towarzystwie ludzi o podobnej energii i cechujących się zamiłowaniem do natury. Powinna zamieszkać w spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych przyjaznych psom. Jest w pełni zdrowa, odrobaczona i zabezpieczona przed pasożytami, przed adopcją zostanie wykastrowana. Szukamy dla Holly domu, a nie podwórka czy mieszkania, nie zostanie wydana do życia tylko na dworze.

5 listopada 2020
Uśmiechnięta Holly nie musiała długo czekać na szansę od losu. Zamieszkała właśnie w swoim nowym domu, w którym bardzo szybko poczuła się jak u siebie, co udowodniła zajmując szybciutko wygodną kanapę, która od tej pory służy jej za legowisko. Wszyscy członkowie rodziny są w Holly bezgranicznie zakochani i nie wyobrażają już sobie życia bez niej. Bardzo dziękujemy za adopcję naszej podopiecznej!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)