Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 2011 r.

Zdrowie:  odrobaczony, zachipowany, zaszczepiony, wykastrowany, Testy Fiv/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazny

Stosunek do dzieci: pozytywny

Psy: boi się 

Koty: nie miał kontaktu

Inne: Choruje na trzustkę oraz cukrzycę. 

 

Kacperek o sobie:

23 lipca 2020 r. 

Cześć i czołem, coś brak zainteresowania moją osobą, dlatego też postanowiłem odświeżyć swoje ogłoszenie. Chciałbym napisać, że jestem młodym, zdrowym kotem, może to by mi pomogło znaleźć dom. Jednak nie będę kłamał. Mam 9 lat i niestety mam problemy z trzustką – muszę przyjmować odpowiednie leki. Czasem też zdarza się, że załatwię się poza kuwetą. Pewnie w tej chwili przekreśliłem swoje szansę na dom… ale nie chcę przedstawić siebie jako ideał, bo niestety nim nie jestem. Jednak wiedz, że jeśli dasz mi szansę odwdzięczę się. Jestem bardzo uczuciowy i jak pokocham to już tak na zawsze. Jestem też bardzo wdzięcznym kotem, każdą chwilę przy opiekunie traktuję jak skarb. Uwielbiam się przytulać, być głaskanym – wtedy głośno zaczynam mruczeć. Moją największą zaletą jest zdecydowanie otwartość, od razu dogadam się z każdym, poza tym jestem bardzo towarzyski. Uwielbiam wejść na kolana, położyć się na nich i wspólnie z człowiekiem oglądać filmy oraz seriale. Gatunek jest mi całkowicie obojętny, dostosuje się do tego co Ty lubisz. Tylko nie myśl sobie, że ja tylko leżę i mruczę, bo pobawić się też bardzo lubię. W szczególności uwielbiam wędki – te z piórkami. Gdy na widoku pojawia się wędka wtedy ja biegam za nią jak wariat – dostaje zastrzyku energii i myślę, że niejeden młodzik mógłby się wtedy schować! Także proszę Państwa może nie wyglądam jak młody Bóg, ale wierzcie mi. Potrafię być bardzo wdzięczny, jak pokocham to na całego. Proszę podaruj mi swoje serce, a ja oddam swoje w 100% Jeśli martwisz się o koszty związane z moim zdrowiem, to zostań chociaż moim domem tymczasowym. Koszty wtedy pokryje fundacja, a my będziemy spędzać ze sobą czas, bawiąc się, przytulając, oglądając wspólnie filmy.

Poznaj historię Kacperka:

15 stycznia 2020 r.

Kacperek, podobnie jak Masza, trafił do nas kilka dni temu. Diganozujemy chłopaka, bo trzepie główką i ma problemy jelitowe. Poza tym jest bardzo sympatycznym i rozmownym kotem.  

12 luty 2020 r. 

Kacperek bardzo prosi o dom… tymczasowy…

Kocurek jeszcze nie jest do adopcji, choruje (wyniki wskazują na trzustkę), wymaga regularnego karmienia i podawania leków. Jest niewiarygodnie przyjaznym kotkiem, nie będzie sprawiał dużego problemu, jednakże musimy go porządnie przeleczyć (a w sumie to jeszcze dobrze zdiagnozować), by móc szukać mu domu stałego. w kociarni nie mamy warunków na częstsze karmienie i podawanie leków… Prosimy, udostępniajcie Kacperka.

 

19 kwietnia 2020 r.

Kacperek to jeden z najsłodszych kotków w kociarni.
Ten starszy kocurek ma oklapnięte uszko i jednego tylko kła i to w dolnej szczęce. Jest przeuroczy i bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem. Niech jego niezwykła uroda i cudowny charakter spłyną na Was i zaczarują, by szybciutko znalazł kochający domek.

7 lipca 2020 r. 

Od niedawna Kacperek  przebywa w domu tymczasowym. Gdzie doskonale się odnalazł. Uwielbia wylegiwać się na kanapie, zabawy wędką, a przede wszystkim uwielbia głaskanie oraz przytulanie. Teraz czeka już tylko na dom, bo taki własny człowiek to super sprawa. Komu tego przytulaśnego kawalera?

18 sierpnia 2020 r.

Kochani, prosimy o pomoc dla naszego kłapouchego Kacperka.
Kotek od początku ma w życiu pod górkę, najpierw trzustka, teraz okazało się, że cukrzyca, no i problemy z posikiwaniem (na szczęście już opanowane). Do tego tajemnicze objawy, które wymagają dalszej diagnozy – o szczegółach problemów Kacperka przeczytacie w treści zbiórki, o której wsparcie Was bardzo prosimy!

Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wspomoc-kacpra

16 października 2020 r.

Kacperek pojechał dziś do domu stałego, gdzie bardzo szybko się odnalazł. Zamieszkał tam z kotką Kluską – trzymamy kciuki, żeby szybko się polubili!

Pozdrowienia z domu stałego:

15 listopada 2020 r.

Kot starszy, z wieloma problemami zdrowotnymi, a w dodatku jeszcze czarny… czy ma w ogóle szanse na adopcję? Okazuje się, że tak! Moja historia nie była kolorowa: zmieniałem domy, chorowałem, bywało lepiej i gorzej. W końcu udało mi się wyjść na prostą, a co najpiękniejsze – znalazł się dom, który ma już doświadczenie z kotami takimi jak ja. Muszę przyznać, że wielokrotnie bałem się, że nigdy nie dowiem się jak to jest być kotem ADOPTOWANYM. Z dumnie uniesioną głową wkroczyłem w nowe życie i mam zamiar jeszcze dłuuugo się nim cieszyć!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)