Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: 04.2020

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Inne:

Kajetana o sobie:

20 lipca 2020 r. 

Cześć! To ja – Kajetana. Mam takie dostojne, elitarne imię ale chyba bardziej pasowałoby do mnie Predator(ka). To dlatego, że wysoko na liście moich zainteresowań plasuje się polowanie. Najbardziej lubię łowić kolorowe piórka na patyczku. A jak już je złapię w moje małe, ostre ząbki robię wszystko, żeby na pewno zostały uśmiercone! Wiem – brzmi groźnie ale nie martw się – na ludzi nie poluję! Nawet się ich trochę boję… Ale tylko trochę, bo tak naprawdę to odważny ze mnie kot! Zwłaszcza kiedy widzę miskę z jedzeniem, wtedy nie boję się nikogo i niczego. 

Wśród rzeczy, które lubię robić znajdują się również: zabawa z rodzeństwem (kiedy mam więcej energii) i tulenie się do niego (kiedy mam jej mniej) oraz uważna obserwacja świata. Na mizianki z człowiekiem nie jestem jeszcze bardzo chętna ale ciocie i wujkowie, którzy się mną opiekują mówią, że to tylko kwestia czasu. Możliwe, że mają rację!

Aktualnie mieszkam, razem z czwórką mojego rodzeństwa, w klatce w poznańskiej kociarni. Niby jest fajnie, ale myślę, że mogłoby być jeszcze fajniej gdyby znalazł się ktoś kto zechciałby zostać moim osobistym człowiekiem. Który zabrałby mnie do domu i pokazał, że mizianki są fajne. Może Ty chciałbyś nim być? Jeśli tak wypełnij proszę ankietę: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot. Jeśli nie możesz teraz przygarnąć kota na stałe może chciałbyś zostać moim tymczasowym opiekunem, który pokazał by mi co i jak w relacjach kot – człowiek? W takim wypadku wypełnij ankietę:   http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot-dom-tymczasowy. Szukam domu w Poznaniu lub okolicach. Czekam!

Poznaj historię Kajetany:

16 lipca 2020 r.

Guzman, Ander, Kajetana, Samuel i Carla polecają się do adopcji!
A teraz quiz – jakiego serialu naoglądały się wolontariuszki FGZ, że biało-czarne kociaki otrzymały takie hiszpańskie imionka?

3 września 2020 r.

Czy ktoś może od nas zabrać te nastolatki?
Dlaczego one nie poszły do szkoły 1 września?
Gang kociej młodzieży dzieciństwo spędza w naszej kociarni. Koty rosną i z małych kulek stają się nastolatkami, równocześnie rozsadzając mury kociarni ciągłą zabawą, gonieniem, brojeniem.
Na zdjęciach, zadowoleni z siebie, Kajetana, Guzman, Ander, Samuel, Carla.
Adoptuj je! Prosimy…
Przeczytaj jak to zrobić:

 

10 listopada 2020 r.

Kajetana jakiś czas temu zamieszkała w domu tymczasowym. Szybko pokazała wszystkie swoje wdzięki, opierała im się jedynie kotka rezydentka. Stosunki między dziewczynami zaczęły się jednak poprawiać, a tymczasowi opiekunowie postanowili, że Kajetana zostanie już na zawsze częścią ich rodziny.

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)