Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: 04.2020

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Inne:

Kajetana o sobie:

20 lipca 2020 r. 

Cześć! To ja – Kajetana. Mam takie dostojne, elitarne imię ale chyba bardziej pasowałoby do mnie Predator(ka). To dlatego, że wysoko na liście moich zainteresowań plasuje się polowanie. Najbardziej lubię łowić kolorowe piórka na patyczku. A jak już je złapię w moje małe, ostre ząbki robię wszystko, żeby na pewno zostały uśmiercone! Wiem – brzmi groźnie ale nie martw się – na ludzi nie poluję! Nawet się ich trochę boję… Ale tylko trochę, bo tak naprawdę to odważny ze mnie kot! Zwłaszcza kiedy widzę miskę z jedzeniem, wtedy nie boję się nikogo i niczego. 

Wśród rzeczy, które lubię robić znajdują się również: zabawa z rodzeństwem (kiedy mam więcej energii) i tulenie się do niego (kiedy mam jej mniej) oraz uważna obserwacja świata. Na mizianki z człowiekiem nie jestem jeszcze bardzo chętna ale ciocie i wujkowie, którzy się mną opiekują mówią, że to tylko kwestia czasu. Możliwe, że mają rację!

Aktualnie mieszkam, razem z czwórką mojego rodzeństwa, w klatce w poznańskiej kociarni. Niby jest fajnie, ale myślę, że mogłoby być jeszcze fajniej gdyby znalazł się ktoś kto zechciałby zostać moim osobistym człowiekiem. Który zabrałby mnie do domu i pokazał, że mizianki są fajne. Może Ty chciałbyś nim być? Jeśli tak wypełnij proszę ankietę: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot. Jeśli nie możesz teraz przygarnąć kota na stałe może chciałbyś zostać moim tymczasowym opiekunem, który pokazał by mi co i jak w relacjach kot – człowiek? W takim wypadku wypełnij ankietę:   http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot-dom-tymczasowy. Szukam domu w Poznaniu lub okolicach. Czekam!

Poznaj historię Kajetany:

16 lipca 2020 r.

Guzman, Ander, Kajetana, Samuel i Carla polecają się do adopcji!
A teraz quiz – jakiego serialu naoglądały się wolontariuszki FGZ, że biało-czarne kociaki otrzymały takie hiszpańskie imionka?

3 września 2020 r.

Czy ktoś może od nas zabrać te nastolatki?
Dlaczego one nie poszły do szkoły 1 września?
Gang kociej młodzieży dzieciństwo spędza w naszej kociarni. Koty rosną i z małych kulek stają się nastolatkami, równocześnie rozsadzając mury kociarni ciągłą zabawą, gonieniem, brojeniem.
Na zdjęciach, zadowoleni z siebie, Kajetana, Guzman, Ander, Samuel, Carla.
Adoptuj je! Prosimy…
Przeczytaj jak to zrobić:

 

10 listopada 2020 r.

Kajetana jakiś czas temu zamieszkała w domu tymczasowym. Szybko pokazała wszystkie swoje wdzięki, opierała im się jedynie kotka rezydentka. Stosunki między dziewczynami zaczęły się jednak poprawiać, a tymczasowi opiekunowie postanowili, że Kajetana zostanie już na zawsze częścią ich rodziny.

Pozdrowienia z domu stałego:

30 listopada 2020 r.

Cześć to ja Kajetana, a raczej Kosia, bo tak teraz mam na imię. Co u Was? Bo u mnie superaśnie! Pojechałam sobie na tymczasa, ale nie ma co się oszukiwać, wiedziałam już wtedy, że ten tymczas, będzie moim domem stałym. Tak też się stało, choć troszkę musiałam poczekać, aż ludzie też to zrozumieli. Na szczęście udało się! Teraz ja, moja kumpelka Hania i nasi opiekunowie stanowimy jedną, wielką, szczęśliwą rodzinkę.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)