Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

2 marca 2020

Kokos to młodziutki, około 1,5 roczny, piesek w typie Jack Russell Terriera. To prawdziwy łaciaty wulkan pozytywnej energii. Jest radosny i przyjaźnie nastawiony do innych psów. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Bardzo cieszy się na spotkania z wolontariuszami i każdy spacer jest dla niego wielką radością. W boksie trudno mu zapanować nad emocjami, ale jak już wyjdzie i minie trochę czasu, ładnie się wycisza. Potrzebuje opiekuna, który poświęci mu swój czas i uwagę i pokaże jak duży i ciekawy jest świat na zewnątrz. Kokos nie jest psem, który odnajdzie się w mieszkaniu w bloku ani w domu z małymi dziećmi. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Kokos to malutki piesek, waży około 6 kg, jest zdrowy, został zaszczepiony i odrobaczony. Z niecierpliwością czeka na swoją nową rodzinę.

 

 

2 maja 2020

Czy cierpliwość popłaca? Być może, ale mamy pewne podejrzenie, że popłacać może również niecierpliwość. Myśl taką zaszczepił nam nasz mały Kokosik, o którym można powiedzieć wiele, ale raczej nie to, że jest cierpliwy. Maluch bardzo męczył się w przytulisku, izolacja frustrowała go i nie mógł doczekać się dnia opuszczenia swojego boksu. Szczęśliwie dla niego samego i dla nas ten dzień jest już za nami, a Kokosik w końcu odetchnął i może już spać spokojnie w zaciszu swojego nowego domu. Został adoptowany przez absolutnie zakochanych w nim ludzi i w jego życiu od teraz wszystko będzie już poukładane tak, jak należy. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)