Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: 06.2019

Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi:  przyjazny, otwarty

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu         

Koty: pozytywny

Inne: —

Mambo o sobie:

10 lipca 2020 r. 

Oto ja – Mambo. Ciemny niczym heban, piękny, zdrowy, młody kocurek. Zostałem znaleziony przez jedną z wolontariuszek, przez chwilę wydawało się, że będę mógł u niej zostać. Niestety okazało się, że jej mama ma silną alergię na kocią sierść. Dlatego też szybko zaczęto poszukiwania dla mnie chociaż domu tymczasowego. Na szczęście udało się. W tym domu jest całkiem fajnie, ale wiecie jak to jest, jednak to dom tymczasowy, a ja chciałbym mieć swój kąt i swojego własnego człowieka. Podobno czarny to kolor pecha, ja w to absolutnie nie wierzę! No bo spójrzcie na mnie. Jestem piękny, uroczy, towarzyski – oj tak bardzo lubię towarzystwo, szczególnie kiedy jestem głaskany. I lubię bardzo zabawy wędkami i piłeczkami.Wybredny też nie jestem, ogólnie jestem bezproblemowym kotem. Nie ma co dalej pisać – czekam na Wasze zgłoszenia!

 

Poznaj historię Mambo:

29 maja 2020 r.

Mambo to kolejny kot, który trafia pod naszą opiekę. Po złapaniu przez moment przebywał w domu, jednak okazało się, że jego opiekunka ma bardzo poważne problemy zdrowotne, które uniemożliwiają dalszą opiekę. Mambo jest otwarty, przyjazny, lubi zarówno ludzi jak i inne koty. 

4 sierpnia 2020 r.

Mambo przeprowadził się dziś do domu stałego. Trzymamy kciuki, żeby szybko się tam zaaklimatyzował!

Pozdrowienia z domu stałego:

31 sierpnia 2020 r.

Halo, tu Mambo, przesyłam pozdrowienia z domu stałego! Nadal nie do końca w to wierzę, ale nikt nie chce mnie uszczypnąć bym przekonał się, że to nie sen. Moja opiekunka i ja mamy się świetnie i jest nam razem cudownie. W życiu bym nie pomyślał, że tak szybko znajdę dom i ktoś mnie pokocha (i to od pierwszego internetowego wejrzenia!). To tylko potwierdza, że czarny oznacza szczęście – pamiętajcie o tym!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)