Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: 05.2020

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona

Stosunek do ludzi: przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Zachowanie: żywiołowa, chętnie bawi się z człowiekiem

Inne: potrafi korzystać z kuwety

Merka o sobie:

31 lipca 2020 r.

Tu Merka, melduję, że jestem zwarta i gotowa do adopcji! Jestem przesympatycznym kotkiem, więc myślę, że od razu przypadniemy sobie do gustu. Ogólnie to bardzo lubię towarzystwo ludzi i to ze wzajemnością! Wolontariusze mówią, że jestem, aż spragniona człowieka i pcham się do ręki. No i, że klatka to z całą pewnością nie jest miejsce dla takiego cudaka jak ja – podpisuje się pod tym swoimi czterema łapami! W 100% popieram. Dlatego też, prośba do was tu i teraz.. nie czekajcie, działajcie! Nie mogę się już doczekać naszego spotkania!

Poznaj historię Merki:

1 lipca 2020 r.

Merka to około 4 miesięczna kotka. Została znaleziona na jednym z ogródków w Skórzewie. Jest bardzo proludzka, chętnie spędza czas na zabawie z człowiekiem jak i na zabawie z samą sobą. Jest bardzo samotna w klatce. Chętnie oddaje się mizianiu przez człowieka. Jest bardzo energiczna. Jest dosyć rezolutna więc raczej ani pies ani kot nie będzie dla niej problemem w życiu codziennym.

21 lipca 2020 r.

Ten mały ancymon – kotka Merka – nadal szuka domu!
Dziewczynka jest archetypem prawdziwego kota wiejskiego, wesołym buraskiem, chętnym do zabawy i przytulania. Aż dziw, że nie znalazł się jeszcze nikt, kto chciałby ją kochać na własność. Polecamy tego allegrowicza!
Przeczytaj jak adoptować:

21 sierpnia 2020 r.

Merka pojechała dziś do domu stałego. Trzymamy kciuki, żeby szybko się tam odnalazła!

Pozdrowienia z domu stałego:

Witajcie! Być może pamiętacie mnie ze schroniska w Dopiewie, to już dawno i nieprawda. Teraz mam swój własny dom, gdzie mogę szaleć ile tylko dusza zapragnie! Specjalnie dla mnie zostały zawieszone półki i drabinki na ścianie, a ja bardzo to doceniam i chętnie z nich korzystam. Zaglądam też do szaf i przyniesionych zakupów, przeszukuję całą torbę, żeby sprawdzić co tam jest ciekawego. A w ogóle słuchajcie – całe szczęście, że uczelnie wprowadziły zajęcia online! Odkryłam, że rosyjski jest moją wielką pasją i uczestniczę w każdej lekcji (oczywiście przed kamerą). A jak mi się zdarzy zaspać, to prowadząca pyta gdzie jestem i czy dziś się pojawię. Mam nadzieję, że dla mnie również przygotują dyplom ukończenia szkoły. Po dniu pełnym atrakcji lubię wypoczywać w fotelu lub na kuchennym krześle. Czasem się zdarzy, że coś spadnie i rozbije się na małe kawałeczki… to nie ja! Na szczęście mój człowiek mówi, że to drobnostki, i że jestem tak kochana, że bardzo szybko mi to wybacza i nie umie się na mnie gniewać.

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)