Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

1 marca 2020

Minio to śliczny, mały piesek o wesołym usposobieniu. Można tak o nim powiedzieć i na tym zakończyć, jednak to zupełnie nie wystarcza, aby chociaż zacząć opisywać naszego Miniutka. Ten fantastyczny piesek mógłby stanowić wzór dla swoich pobratymców, gdyby tylko mieli możliwość i ochotę brać z niego przykład. Miniuś jest bardzo miły dla ludzi i można powiedzieć, że rzeczywiście ceni sobie kontakt z nimi, nie będąc przy tym nachalnym ani męczącym. Gdyby był człowiekiem, byłby tym, z którym rozmawia się swobodnie i otwarcie, już przy pierwszym spotkaniu, ma w sobie coś niesamowitego, co w naturalny sposób zaciera bariery i pozwala czuć się naturalnie. Jest bardzo zrównoważony, spokojny i uśmiechnięty, a na spacerach, które wprost uwielbia, jest bardzo grzeczny i ładnie chodzi na smyczy, w domu natomiast jest równie idealny, co poza nim – nie niszczy i zachowuje czystość. Jakby jego zalet było dotychczas za mało, to Minio świetnie dogaduje się z innymi psami – nie ma dla niego znaczenia ich wielkość i płeć, jest kulturalny ponad podziałami, więc podejrzewamy, że kocie towarzystwo również bez problemu zaakceptuje. Minio to po prostu ideał, takie psy nie zdarzają się często, poznać go dla nas niemałe wydarzenie i zaszczyt! Miniuś to starszy piesek, ale pozostaje w świetnej kondycji. Posiada aktualne szczepienia, jest wykastrowany i regularnie odrobaczany. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie kochający dom, najlepszy na świecie, godny jego osoby.

20 maja 2020

Dziś nadszedł w końcu ten długo wyczekiwany przez nas dzień! Kochany Minio pojechał do swojego domu, prawdziwego, najlepszego pod słońcem domu, na który tak bardzo zasługiwał od wielu lat. Spotkał na swojej drodze idealną dla siebie osobę, wprost wymarzoną, u której od pierwszej chwili poczuł się bezpiecznie i swobodnie. Minio już nie musi czekać i niczym się przejmować, trafił do swojego miejsca na ziemi i może spokojnie wylegiwać się na swoim własnym fotelu. Dziękujemy z całego serca i życzymy dużo szczęścia!

 

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)