Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

1 stycznia 2020

Nacho to młody, przepiękny, około 3 letni pies w typie rasy Akita. Od razu dał się poznać jako niesamowity pieszczoch. Zawsze bardzo cieszy się na widok wolontariuszy, z którymi z radością idzie na spacer. Ładnie chodzi na smyczy i dogaduje się z innymi psami. Uwielbia kontakt z człowiekiem, dlatego samotne przebywanie w boksie nie jest dla niego łatwe. Nacho jest psem bardzo zrównoważonym, spokojnym i kochanym. Jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony, a przed adopcją zostanie wykastrowany. Szukamy dla niego kochającego opiekuna, mieszkającego najlepiej w domu poza miastem, w okolicy bogatej w lasy i łąki.

14 maja 2020

Trwało to nieco dłużej niż podejrzewaliśmy, ale ostatecznie nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Długi czas oczekiwania na adopcję dobiegł już końca i Nacho zamieszkał właśnie w nowym domu, wypełniając swą radosną osobą życie swoich opiekunów. Wszystko jak na razie układa się doskonale, powiększona o uśmiechniętego psa rodzina czuje się ze sobą wyśmienicie, a my mamy nadzieję, że radosny nastrój nigdy już ich nie opuści. Bardzo dziękujemy za przygarnięcie naszego Nacho!

 

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)