Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

NadiaPodstawowe informacje:

Urodzona: ok. 11.2019 r.

Zdrowie: odrobaczona, zachipowana 

Stosunek do ludzi: wystraszona, ale pracujemy nad tym

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: mieszka w klatce z rodzeństwem, z którym dobrze się dogaduje

Inne:  

 

Nadia o sobie:

08 luty 2020 r. 

Priviet! tu Nadia! Podobno, aby zrobić wrażenie trzeba mieć dobry tekst. Hmm łatwo mówić, gorzej z wykonaniem, ale spróbuję. Trochę o mnie… Pochodzę z Komornik, gdzie zostałam złapana na terenie jednej z firm, a następnie wraz z rodzeństwem (Dimą oraz Olkiem) trafiłam do kociarni. Powiem szczerze, że bardzo się boję bo nie wiem jeszcze co mnie spotka… na szczęście są tu moi bracia i moja mama Masza, dzięki czemu czuję, że dam radę i przezwyciężę swój strach. Podobno do odważnych świat należy, a ja chcę być dzielna, dlatego potrzebuję Twojej pomocy. Jestem pewna, że wspólnymi siłami pokonamy mój lęk przed ludźmi, mam przeczucie, że jak spędzimy trochę czasu razem, to wyjdzie ze mnie prawdziwy miziak! Dom stały byłby super, ale tymczasowy też brzmi nieźle. Myślę, że w taki dom na początek byłby całkiem spoko opcją dla mnie, pokazałbyś wtedy mi co i jak. A gdyby się Tobie spodobało wspólne mieszkanie, to możemy już tak zostać na zawsze. Co zrobić? Wystarczy wypełnić ankietę:  http://bit.ly/ankieta-dom-tymczasowy-kot (dt) lub http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot (ds)

 Z formalności jestem już odrobaczona oraz zachipowana. To co, podasz mi pomocną łapkę?

 

Poznaj historię Nadii:

20 stycznia 2020 r. 

W połowie stycznia trafiła do nas trójka maluszków – Olek, Dima oraz Nadia. Maluszki zostały znalezione na terenie jednej z firm w Komornikach. Póki co dzieciaki wystrachane,  ale pracujemy nad tym

28 lutego 2020 r. 

Nadszedł wielki dzień dla Nadii oraz Dimy, rodzeństwo pojechało razem do domu. Trzymamy kciuki, aby dzieciaki jak najszybciej się w nim odnalazły. 

 

Pozdrowienia z domu stałego:

10 kwietnia 2020 r. 

Hej! To my – tygrysiczka Nadia i czarny panter Dima! To było do przewidzenia, że takie słodziaki jak my nie zagrzeją długo miejsca w kociarni. Nie minęły dwa miesiące, a już znaleźliśmy się w domu stałym. W dodatku razem! Na początku byliśmy bardzo wystraszeni – nowi ludzie, nowe miejsce, wszystko nowe! Na szczęście mieliśmy siebie i dodawaliśmy sobie nawzajem otuchy. Tak jak podczas naszych wcześniejszych przygód to Dima był bardziej odważny i pokazywał, że nie ma się czego bać. Bo nie było: szybko nauczyliśmy się, że głaski i branie na ręce są super. I nasz nowy dom i nowi ludzie też są super!

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)