Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

6 sierpnia 2020

Nola to filigranowa sunia, która choć ledwo odrosła od ziemi, to zdaje się w ogóle tym nie przejmować i bez kompleksów idzie przez życie. Waży jedynie 7 kilogramów, a pewności siebie ma tyle, że mogłaby spokojnie ważyć 70 i jeszcze zostawiłaby małe co nieco do obdarowania innych psów. Nie ma problemów w kontaktach z innymi psami, niezależnie od ich płci i wielkości, na spacerach jest bardzo grzeczna, spokojnie chodzi na smyczy i reaguje na to, co opiekun ma jej do przekazania. Pomimo pobytu w schronisku pozostaje bardzo pogodna i wesoła, jest rezolutna i bardzo chętnie poznaje nowe osoby. Nolka jest młodziutka, ma orientacyjnie około 1 roku, a przed sobą całe życie, które – miejmy nadzieję – szybciutko zmieni kurs i skieruje ją pod opiekę pisanych jej ludzi, u których bezpiecznie i w zdrowiu przeżyje wiele lat. Mogłaby zamieszkać w towarzystwie innych zwierząt oraz dzieci, które musiałyby jednak wiedzieć, że pies, nawet maleńki, to nie zabawka, a żywa istota obdarzona emocjami i zasługująca na szacunek. Nolka ceni sobie spokój i ciszę, uwielbia las i otwarte przestrzenie, nie lubi hałasu i zgiełku. Szukamy dla niej domu w okolicy spokojnej, blisko terenów zielonych i przyjaznych zwierzętom. Nola jest zdrowa, odrobaczona i ma aktualne szczepienia. Nolka może zamieszkać z innymi psami, koty czy inne zwierzęta też nie będą stanowiły problemu.

15 września 2020

Nasza malutka bohaterka właśnie po raz ostatni przekroczyła próg schroniska i ku naszej wielkiej radości nie będzie musiała już dłużej mieszkać wśród metalowych krat. Od dzisiaj Nolka mieszkać będzie w domu, w towarzystwie swoich nowych opiekunów i ich psa Jaskra, z którym miała szansę zaprzyjaźnić się na wcześniejszych zapoznawczych spacerach. Tradycyjnie trzymamy kciuki, ale wiemy, że tu wszystko będzie w jak najlepszym porządku! Bardzo dziękujemy za podarowanie domu naszej małej Nolce!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)