Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

OlekPodstawowe informacje:

Urodzony: ok. 11.2019 r.

Zdrowie:  odrobaczony, zachipowany, zaszczepiony

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: do starszych dzieci pozytywny, z młodszymi nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne:  

 

Olek o sobie:

3 marca 2020 r.

Hhhhhhej! Pamiętacie lwa Olka?

To znowu ja! Mieszkam w domu tymczasowym, który nauczył mnie, że witanie się per „hhhhhhhhhhhej” jest be i fe i bardzo niekulturalne. Zmieniłem trochę moje zwyczaje i teraz zamiast syczeć, ocieram się ludziom o nogi, nadstawiam do głaskania, mruczę im trochę, a oni czasem mnie noszą na rękach. A jak zostawią pościele na wierzchu, to ja od razu wiem żeby iść się w nich umościć. Co więcej, odkryłem w sobie duszę łowcy i poluję na wszystkie zabawki jakie tylko pojawią się na horyzoncie. Do niektórych trzeba się wspiąć, ale od czego jest drapak! Opanowałem wspinaczki po nim do perfekcji, podobnie jak szalone biegi po mieszkaniu. 

Oprócz człowieków mieszkają tutaj też dwa wielkie czarne koty. Czasem patrzą na mnie krzywo jak tak biegam i ratuję świat, ale ogólnie dobrze się nam razem żyje. Jakby ktoś pytał, to jak na kawalera przystało, kuwete ogarniam bez problemu, a i z jedzeniem nie wybrzydzam. Mam 4 miesiące. 

Jeśli chcesz przygarnąć takiego fajnego lwa jak ja, wypełnij ankietę: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot

 

Poznaj historię Olka:

 

20 stycznia 2020 r. 

W połowie stycznia trafiła do nas trójka maluszków – Olek, Dima oraz Nadia. Maluszki zostały znalezione na terenie jednej z firm w Komornikach. Póki co dzieciaki wystrachane,  ale pracujemy nad tym. 

 

25 lutego 2020 r.

Kilka dni temu nasz dzielny lew Olek opuścił klatkę i przeprowadził się do domu tymczasowego. Jest bardzo ciekawy świata, zwiedził już całe mieszkanie, zakumplował się z kocimi rezydentami, uwielbia zabawy wędką i piłeczką. Powoli przekonuje się też do ludzi: daje się głaskać, a nawet czasem sam mruczy i ociera o nogi. Wygląda na to, że domowe życie bardzo mu się podoba. 

11 marca 2020 r.

Olek pojechał dziś do domu stałego. Mamy nadzieję, że szybko się tam zaaklimatyzuje.

 

Pozdrowienia z domu stałego:

10 kwietnia 2020 r.

Hej! Tu znowu ja – lew Olek. Spieszę z opowieścią o moich nowych przygodach! Dom tymczasowy, w którym tak super mi się mieszkało i w którym zostałem wychowany na grzecznego kota, okazał się rzeczywiście tymczasowy. Żegnałem go z łezką w oku ale też z odwagą (lew musi być odważny!) i ciekawością co mnie spotka dalej. I to dalej okazało się bardzo fajne! Zamieszkałem w domu stałym. Mam tu własnych opiekunów, własne łóżko (co prawda śpi w nim jeszcze jeden człowiek, ale to nawet lepiej – jest się do kogo przytulić), własny wypaśny drapak, piękną różową poduszkę i ogólnie dużo, dużo dobrych rzeczy! Jest więc pięknie i śmiało wypatruję kolejnych, może już trochę mniejszych, przygód!

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)