Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

5 lutego 2020

Oluś jest jednym z tych przypadków, gdy nie opuszcza nas myśl, jak ktoś mógł porzucić takiego fajnego psa. A jeśli nie porzucić, to zgubić i nie szukać… Ale zostawiamy tę bezproduktywną myśl i skupiamy się na tym, aby Olusiowi pomóc jak najszybciej opuścić przytulisko, by mógł zająć się normalnymi psimi sprawami i nie musiał oglądać przez kraty tego mikroskopijnego wycinka świata. Oluś jest bardzo dużym, włochatym rudzielcem o bardzo radosnym usposobieniu, lubiącym życie i ciekawym świata. Jest odważny i pewny siebie, ale jednocześnie miły dla otoczenia i nienachalny, dobrze dogaduje się zarówno z ludźmi, jak i psami. Spaceruje się z nim bardzo przyjemnie, nie ciągnie na smyczy i spokojnie obwąchuje i obserwuje otoczenie. Chcielibyśmy, aby Oluś zamieszkał gdzieś, gdzie będzie mógł bez problemu chodzić na spacery w przyjemnym otoczeniu, nie po betonie i asfalcie, a po trawie i miękkiej ziemi, najlepiej w spokojnej i cichej pozamiejskiej okolicy. Nie szukamy dla niego budy i podwórka, ale chcemy by zamieszkał w domu z ludźmi, którzy potraktują go jak pełnoprawnego członka rodziny, pokochają go, będą rozumieć i zaspokoją jego życiowe potrzeby. Oluś może zamieszkać z innymi fajnymi psami, towarzystwo kotów też nie będzie stanowiło dla niego problemu. Oluś to młody pies, ma około 2 lat, jest zdrowy, ma aktualne szczepienia, jest odrobaczony, przed adopcją zostanie wykastrowany.

10 marca 2020

Niewiarygodne, że taki przystojny przytulas, jak Oluś nie wpadł jeszcze nikomu w oko. Może to jakiś niefortunny układ gwiazd sprawia, że nasz rudzielec wciąż przebywa w przytulisku i ogląda świat przez kraty… Musimy dowiedzieć się, jak zmienić ten układ, porozmawiać z odpowiednimi ludźmi i podjąć zdecydowane działania na rzecz Olusia, bo tak dłużej być nie może. Tymczasem apelujemy do jego ludzi – znajdźcie się w końcu i przyjedźcie po Olusia!

26 marca 2020

Ha! Nie ma rzeczy niemożliwych. Nie zdradzimy naszych sposobów, ale udało się i z łezką w oku pożegnaliśmy się z Olusiem i oddaliśmy go pod opiekę cudownej rodziny. Wiemy, że trafił dobrze i uśmiech nie będzie opuszczał jego twarzy, jak również twarzy jego opiekunów. Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego we wspólnym życiu!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)