Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

21 czerwca 2020 r.

Młodziutki Oskarek to nasz najnowszy milusiński, który w ostatnich dniach trafił do schroniska i byłoby dobrze, gdyby niebawem je opuścił, bo widać, że bardzo jest spragniony domowego ciepła i komfortu. Szczęśliwie dla niego, trafił do nas latem, dni i noce są ciepłe, w wyłożonej słomą budzie raczej nie jest mu zimno, jednak mając tak krótką sierść na pewno nie powinien spędzać w takich warunkach jesieni i zimy. Pewnie do tego nie dojdzie, ponieważ Oskar to uroczy i wesoły piesek, który na pewno szybko wpadnie komuś w oko. Chłopaczek uwielbia spacery, na których jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, jak i bez niej, reaguje na przywołanie, nigdzie się nie oddala i z upodobaniem oddaje się wszystkim naturalnym psim aktywnościom, dzięki czemu ma szansę spożytkować swą młodzieńczą energię. Nie powinien mieszkać w mieście, wśród bloków i przy ruchliwych ulicach, zdecydowanie lepiej czuje się blisko natury, na łące, czy w lesie i domu w takiej właśnie okolicy dla niego szukamy. Oskar potrafi dogadywać się z psami, choć zdecydowanie bardziej ceni sobie kontakt z psami spokojnymi, przy których sam zwalnia. Jest psem niedużym, ważącym około 15 kilogramów, jest w pełni zdrowy, został odrobaczony i zaszczepiony, a przed adopcją zostanie wykastrowany. Bardzo polecamy do adopcji tego ślicznego chłopaka!

 

18 lipca 2020 r.

Niniejszym, z wielką radością informujemy, że w tym tygodniu, w kategorii głównej, czyli przeprowadzce do nowego domu, zwycięzcą został nikt inny, jak sam Oskarek! Momentalnie stał się oczkiem w głowie swoich opiekunów, którzy zgodnie twierdzą, że czują się, jakby Oskar mieszkał z nimi od zawsze. Nasz młodziutki (były już) podopieczny szybko poczuł się dobrze w nowym miejscu i został prawdziwą gwiazdą nie tylko we własnym domu, ale również w całej okolicy. Bardzo dziękujemy za przygarnięcie Oskarka i życzymy, długich i pogodnych lat wspólnego życia!

 

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 737 860 972

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)