Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: 04.2020

Zdrowie: odrobaczony

Stosunek do ludzi: pozytywny, energiczny chłopak

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: kontakt z rodzeństwem, z którym dobrze się dogaduje

Inne:

Pedro o sobie:

Rudy, rudy rydz jaka piękna sztuka, rudy rudy rydz, kto rudaska szuka ? Lubisz tę piosenkę? ja też! Myślę, że jej autor pisał tekst z myślą o mnie, co tylko potwierdza, jak wspaniałym jestem kotem! Mam jeszcze inne zalety np. jestem uroczy, towarzyski, lubię ludzi oraz koty inne też. Ogólnie jestem super, extra, no dobra wady też mam, żeby nie było…straszny ze mnie żarłok i łobuziak, ale wszystko rekompensuje głośnym mruczeniem, szczególnie kiedy jestem tulony. Zachęciłem Ciebie? Jeśli tak to nie czekaj i ankietę na mnie wypełniaj.

Poznaj historię Pedro:

23 czerwca 2020 r.

Taka ekipa o hiszpańskich imionach (Cami, Czika, Elena, Pedro i Almo) wyżera nam zapasy. Komu żarłoczne kitku?

3 lipca 2020 r.

W nawiązaniu do wczorajszego posta, dziś przedstawiamy Wam kolejny gang słodziaków.
I dokładnie tak jak wczoraj, towarzyszą nam słodko-gorzkie emocje. Fajnie obcuje się z takimi słodyczami, ale skąd brać domy dla nich?
I to nie byle jakie domy, które chcą kotka tu i teraz, bo będzie fajnym prezentem na wakacyjną nudę dziecka, a domy odpowiedzialne, które zajmą się nimi do końca ich dni, może kolejne 18 lat, w zdrowiu i chorobie?
Pomóżcie nam udostępniając te małe czorty.
A gdyby ktoś rozważał adopcję, zapraszamy do krótkiej lektury informującej o tym jak się do tego zabrać, krok po kroku

8 lipca 2020 r.

Rudy kawaler nie musiał zbyt długo czekać na dom. Po paru dniach od zakończenia kwarantanny pojechał do domu stałego. Ludzi, u których zamieszkał  pokochali go od pierwszego wejrzenia. Odliczali dni kiedy będą mogli być razem. Z Pedro zamieszkała również jego siostra Cami – póki co na tymczasie.

Pozdrowienia z domu stałego:

5 września 2020 r.

Hola, tu Pedro! Serdecznie pozdrowienia z domu stałego! Jako pierwszy z rodzeństwa poszedłem do adopcji – moi opiekunowie jak mnie tylko zobaczyli, wiedzieli, że nie ma opcji, aby ktoś inny niż ja, stał się częścią ich rodziny. Jednak, żeby mi nie było smutno gdy moje człowieki pójdą do pracy, na tymczasa przyszła też do nas, moja siostra – Cami. Domem tymczasowym trudno być, także po paru dniach okazało się, że Cami zostanie już z nami na zawsze. Co mnie bardzo cieszy. Jest nam razem bardzo dobrze, wspólnie się bawimy, jemy, śpimy, a nawet załatwiamy. Co więcej, mamy świetnych opiekunów, którzy każdego dnia dbają o to, by niczego nam w życiu nie brakowało.

 

 

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)