Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

16 listopada 2019

Oto Polly. Ta urocza sunia jest młoda, ma około 3 lat i waży 10 kilo. Już pierwszego dnia w przytulisku skradła serca wszystkich wolontariuszy. Pełna spokoju i opanowania z nieśmiałym merdaniem ogona, cierpliwie czekała na wyjście na spacer. Okazało się, że Polly bardzo ładnie chodzi na smyczy. Lubi spacerować i spędzać czas wspólnie z opiekunami. To co jej najbardziej doskwiera w przytuliskowym boksie to samotność. Polly to sunia bardzo towarzyska, która tylko czeka na kontakt z człowiekiem. Uwielbia się tulić i być głaskana. Dobrze dogaduje się z innymi psami do których podchodzi przyjaźnie i ze spokojem. Zachowuje czystość w boksie. Sunia idealna prawda? Dlatego, szukamy dla niej idealnego domu! W spokojnej okolicy, z miękką kanapą na której będzie mogła spędzać dużo czasu ze swoim ukochanym człowiekiem. Może zamieszkać w domu z innym psem. Biorąc pod uwagę jej spokojne i przyjazne usposobienie, powinna nie mieć problemu również z kocim współlokatorem. Polly jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona.

11 stycznia 2020

Polly, która u wolontariuszy zyskała miano „psa idealnego”, jest już na właściwym miejscu! Miękkiej kanapie, obok swojej nowej opiekunki, która również się w niej od razu zakochała. Dziewczyna ma dom, na który w pełni zasługuje. Szybko się zaaklimatyzowała i nabrała pewności siebie. Zamieszkała z drugą sunią o imieniu Juna i z kotkiem Bolkiem z naszej fundacji. Bardzo dziękujemy!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972