Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

RuriPodstawowe informacje:

Urodzona: 09.2019 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana

Stosunek do ludzi: trochę wystraszona, ale pracujemy nad tym

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: jest w klatce z rodzeństwem, z którym dobrze się dogaduje

Inne: ——  

 

Ruri o sobie:

15 grudnia 2019 r. 

Miau! Jestem malutką, 2-miesięczną kotką i noszę wdzięczne japońskie imię Ruri. Urodziłam się na Jeżycach. Tam zostałam znaleziona przez wolontariuszy Fundacji i razem z dwójką rodzeństwa i mamą przewieziono mnie do kociarni. Zamieszkałam tam w dużej klatce razem z Risą i Yae (takie imiona dostało moje rodzeństwo). Moja mama zamieszkała w klatce obok. Niestety po tygodniu osierociła naszą trójkę. Być może była to wina źle przeprowadzonej sterylizacji, być może czegoś innego. Nadal trwają badania, które mają wyjaśnić to smutne zdarzenie.

Jak widzicie, moje życie nie zaczęło się łatwo. Mimo to staram się być dzielna i brać z niego to co najlepsze! Bawię się z moim rodzeństwem albo z człowiekiem który przychodzi do naszej klatki z piórkami na patyku. Człowieki próbują też nas głaskać. To mi się mniej podoba, wolę się wtedy schować w kącie klatki. Mimo to człowieki mówią, że jestem najśmielsza z rodzeństwa.

Może ktoś z Was chciałby mi pomóc ośmielić się jeszcze bardziej? Słyszałam, że istnieje coś takiego jak DOM. Ma się tam osobistych ludzi do miziania, dużo przestrzeni dla siebie i co najważniejsze: poczucie bezpieczeństwa. Bardzo chciałabym znaleźć się w takim miejscu! Jeśli myślisz, że Twój dom mógłby się stać także moim oraz mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, wypełnij ankietę: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot.

Z praktycznych rzeczy: jestem zdrowa, zostałam odrobaczona i zachipowana.

 

Poznaj historię Ruri:

13 listopada 2019 r.

Przyjechały do nas 3 małe dzieciaczki, rodzeństwo: Ruri, Risa i Yae. Są lekko wystraszone, ale pracujemy  nad tym. Będą z nich dobre koty.  

15 listopada 2019 r. 

Takie trzy pokraczki mamy na pokładzie.
Jakby ktoś kota szukał, to zachęcamy.
Mamy dwie dziewczynki i dumnego kocura.
Lekko wystrachane, ale będą z nich dobre koty.

11 grudnia 2019 r. 

Ruri, Yae i Risa… takie imiona wymyśliły dzieciakom nasze wolontariuszki.
Ponieważ z imion to nie wynika, spieszymy z wyjaśnieniem, że są to dwie dziewczynki i jeden chłoptaś.
Gdybyście byli zainteresowani adopcją, tu znajdziecie ankietę adopcyjną ↙️
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf-3nxw8V_9luGZnx…/viewform

 

8 stycznia 2020 r. 

Halo! Policja na Facebooka! Kitku głodne! 
Rodzeństwo Risa, Yae, Ruri (nie pytajcie skąd takie imiona i jak się je wymawia ) jest wiecznie spragnione żarcia i głasków.
Komu głodomora?
https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

23 stycznia 2020 r. 

Ruri czekała, czekała  i się doczekała. W końcu nadszedł też dzień, gdy mała zaliczyła przeprowadzkę do domu stałego. Trzymaj się Ruri! 

Pozdrowienia z domu stałego : 

30 stycznia 2020 r. 

Miau! Wiecie co się stało!? Mam DOM!

Moje nowe opiekunki od razu jak mnie zobaczyły wiedziały, że będę ich nową podopieczną. Podobno bardzo przypominam im ich wcześniejszą kotkę, która niestety już odeszła… To smutne, ale tak się to życie układa, że raz są smutne a raz radosne chwile.

Teraz dla nas wszystkich nastały te radosne!. Razem się bawimy, miziamy i przytulamy.  Muszę przyznać, że tak rozpiera mnie energia, że zdarza mi się nabroić: przegryzłam kabel od ładowarki, odłączyłam lampę od kontaktu… Ale na szczęście zostało mi to wybaczone, a co więcej – zyskałam dodatkowe sesje zabaw, żebym mogła się wyszaleć!

A! I jeszcze jedno. Mam nową przyjaciółkę. Nazywa się Wiki i jest psem. Wiki jest już starsza, więc nie w głowie jej szalone zabawy ale lubimy razem wypoczywać na jednej kanapie i trącać się noskami.

No! To tyle tego co u mnie. I tak już za długo siedziałam w jednym miejscu pisząc ten list. Wracam do zabawy!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744