Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

11 marca 2020 r.

Rysiu to wymarzony psi kompan! Wiemy, że wyglądem nie powala, ale za to bardzo nadrabia osobowością! Zawsze uśmiechnięty i pełen energii pragnie poznawać świat z ukochanym człowiekiem u boku. Przy czym nie jest nakręcony ani nadpobudliwy, to bardzo fajny i zrównoważony pies. Bardzo lubi być głaskany i widać, że spędzanie czasu z wolontariuszami to dla niego czysta przyjemność. Tym większy jego smutek, gdy znów zostaje sam w przytuliskowym boksie. Chcemy to jak najszybciej zmienić! Szukamy dla niego wymarzonego domu na jaki zasługuje, najlepiej w sąsiedztwie terenów zielonych, łąk i lasów. Nie wystarczy spacer do parku. Przyszły opiekun Rysia, powinien być osobą aktywną, lubiącą długie spacery, na których Rysio będzie mógł zaspokoić potrzebę ruchu, wąchania i poznawania okolicy. Może zamieszkać z innymi psami. Nie zostanie wydany do życia na podwórku i w budzie. Jest psem młodym (około 4 lata) i w dobrej kondycji. Rysiu jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony.

 

8 sierpnia 2020 r.

A jednak kogoś powalił wygląd naszego Rysia! Jak się nad tym zastanowić, to nie mieliśmy najmniejszego prawa wątpić w jego urodę, ostatecznie wszystko zależy od tego, kto się komu podoba, a jak przypomnimy jeszcze o tym, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, to nie pozostaje nam nic innego, jak przeprosić za pisane wcześniej słowa! Co czynimy i to z uśmiechem na twarzy, bo adopcja tego uroczego psa wywołała u nas wiele radości. Rysiu czuje się w nowym domu wyśmienicie, za co bardzo dziękujemy jego nowym opiekunom, którzy stworzyli mu dom, na który zasługiwał od dawna. Wszystkiego najlepszego na przyszłość!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 737 860 972

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)