Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 08.2020

Zdrowie:

Stosunek do ludzi: przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: przyjazny

Inne:

Sammy o sobie:

13 listopada 2020 r.

Witajcie kochani, tu Sammy. Kazano mi napisać swoje ogłoszenie, ale za bardzo nie wiem jak to zrobić. Co tutaj mam w ogóle napisać? Hm.. ale z drugiej strony patrzę na siebie i myślę, że jednak  słowa będą tu zbędne.. Kto mógłby mi się oprzeć? Nie czekaj, działaj!

Poznaj historię Sammiego:

3 listopada 2020 r.

Straż Gminna przywiozła nam kolejne 3 maluchy, kotki siedziały w kartonie na przystanku autobusowym. Nie ma wątpliwości, że ktoś je tam porzucił… trochę nam już ręce opadają. Schroniskowa kociarnia w Dopiewie jest przepełniona, domów chętnych na adopcje brak, a Straż dowozi… Co mamy robić? Przyjmujemy i siedzą jeden na drugim. Odmawiać, by zadbać o komfort kotów już u nas będących i zostawiać je na przystanku? W polu? Nie ma złotego środka w przypadku bezdomności i bezmyślnego rozmnażania kotek na wsi. Niestety, w Gminie Dopiewo jest to ogromny problem.

9 listopada 2020 r.
Dla wszystkich, którzy są na diecie i nie mogą jeść pysznych rogali, prezentujemy inne słodkości… koszyk kociaków do adopcji. No i jak? Skoczył cukier?
Wszystkie trzy maluchy czekają na nowy dom w domu tymczasowym. Przeczytaj jak adoptować:

21 listopada 2020 r.

Dziś ważny dla Sammiego dzień – pojechał wreszcie do swojego własnego DOMU.

Pozdrowienia z domu stałego:

10 grudnia 2020 r.

Hej, hej to znowu ja – wychodzi na to, że jestem świetny w te klocki. Wystarczyła chwila i proszę, mam dom! Zakochali się we mnie już po zdjęciu, a kiedy poznaliśmy się na żywo, byli już na 1000% przekonani, że to właśnie ja zostanę nowym członkiem ich rodziny. Mam mnóstwo energii, przez co niby ludzie mówią że broję… Ale ja potem robię słodką minkę, nadstawiam brzuch do głaskania, i od razu wszystko mi wybaczają mówiąc, że jestem cudowny. Dbają o mnie, przytulają, kochają i robią mnóstwo zdjęć. Na razie współdzielimy profil na instagramie, ale kto wie, może kiedyś sam zrobię tam karierę? Pozdrawiam serdecznie i polecam się jako specjalista od ekspresowych adopcji!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)