Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 09.2020 r.

Zdrowie: pierwsze odrobaczanie i szczepienia ma za sobą

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne: 

Sora o sobie:

5 grudnia 2020 r.

Siemka, tu Sora. Moje imię oznacza niebo, no i myślę sobie, że ja chyba jestem takim darem z niebios. Jestem pełna wdzięku, pewna siebie i młodziutka. Trochę mi jeszcze psoty w głowie, lubię wchodzić w różne miejsca , ale to dlatego, że ciekawski ze mnie maluch. Tylko, żeby nie było, że ze mnie tylko brojak jest, bo mizianko i przytulanko też lubię, straszny ze mnie przytulas oj straszny, a jak przy tym mruczę, ło Panie! Jeśli chodzi o moją historię, to znaleziono mnie w Swarzędzu – byłam wtedy chora, prawdopodobnie koci katar. Pani, która mnie znalazła zabrała mnie do lecznicy, pomogła wyleczyć, znalazła dom tymczasowy, no i zaczęła szukać domu. Niestety gdy zostałam podleczona, tymczasowi opiekunowie musieli się wyprowadzić, zostawili mnie samą na dworze. Było mi strasznie zimno, płakałam. Następnego dnia pojawiła się znowu ta Pani co wcześniej, ale tym razem zabrała już mnie do siebie. Jest mi tu bardzo dobrze, ale niestety nie mogę zostać na stałe, dlatego szukam domu. Może to właśnie Ty mógłbyś mi taki dać?

Poznaj historię Sory:

13 grudnia 2020 r.

Na szczęście mała Sora nie musiała długo czekać na dom. Nie zdążyliśmy jej jeszcze nawet przedstawić. Dom tymczasowy z pewnością będzie za nią tęsknił, ale wiemy, że jest w dobrych rękach i niczego jej w życiu nie zabraknie.

Pozdrowienia z domu stałego:

5 stycznia 2021 r.

Hejo tu Sora, a właściwie to Wisia, bo tak teraz mam na imię. Choć w domu tymczasowym było mi wspaniale i rozstać się było nam ciężko, to świadomość domu stałego, gdzie mam swoje miejsce już na zawsze, ogromnie mnie cieszy. Mój opiekun mówi, że każdego dnia wymyślam mu różne zajęcia i nie sposób się ze mną nudzić. Tak oto bawimy się każdego dnia i jest super. Ale żeby nie było, że ja się tylko bawić chcę, bo lubię też odpoczywać, no i być wtedy miziana, o i spać obok mojego człowieka uwielbiam. Z moim własnym człowiekiem teraz to każdy dzień jest fajny, każdy wyjątkowy.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)