Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

12 czerwca 2020 r.

Kim jest Tashka zapytacie? Wszystko na razie wskazuje na to, że może być psem idealnym, bo jak dotychczas zachowuje się u nas wzorowo. Jakbyśmy przyznawali odznaki i ordery to musiałaby wynająć w schronisku osobny boks na ich przechowywanie taka to jest właśnie sunia. Uśmiechnięta i bezproblemowa w kontakcie tak z ludźmi, jak i psami, chętna do wspólnego spędzania czasu i oczywiście nigdy nie ociągająca się, jeśli mówimy o wyjściu na spacer. Uwielbia spacerować po łąkach i lesie, ładnie chodzi na smyczy, jak i bez niej, nie oddala się i zwraca uwagę na to, w jakim kierunku przemieszcza się jej ekipa. Towarzystwo Tashki to bez dwóch zdań czysta przyjemność, w jej obecności można zaznać relaksu na świeżym powietrzu i naprawdę miło spędzić czas. Tashka świetnie komunikuje się z psami, jest pewna siebie i asertywna, nikomu nie wchodzi na głowę i bardzo szanuje przestrzeń osobistą innych. Jest młodziutka, nie ma jeszcze 2 lat, w pełni zdrowa, w schronisku została odrobaczona i zaszczepiona. Chcielibyśmy, aby zamieszkała w dobrym domu, z miłymi ludźmi, w spokojnej okolicy, w której będzie mogła korzystać z życia i chodzić codziennie na relaksujące spacery. Może zamieszkać w domu z drugim miłym i spokojnym psem, myślimy, że bez problemu zaakceptuje również towarzystwo kotów lub innych zwierząt.

22 września 2020

Panna Tasha wciąż czeka na dom w naszym schronisku i trzeba jej przyznać, że czeka cierpliwie i z godnością. Tylko pozazdrościć spokoju ducha i pewności siebie – widać po niej, że nie przytłacza jej schroniskowa rzeczywistość, co więcej można odnieść wrażenie, że Tashka ma świadomość tego, że dzień przeprowadzki do domu nadejdzie prędzej, czy później. Na razie jednak nie wiemy kiedy to nastąpi, ale może damy się miło zaskoczyć i stanie się to jeszcze przed pierwszymi mrozami, zobaczymy.

3 października 2020

Tashka doczekała się dnia opuszczenia schroniska i bezstresowo wprowadziła się do swojej nowej rodziny, od pierwszej chwili czując się w domu, jak u siebie. Zresztą niczego innego się po niej nie spodziewaliśmy, dziewczyna pewnością siebie mogłaby przecież obdzielić kilka innych psów. Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować za adopcję Tashki i życzyć powiększonej rodzinie wszystkiego dobrego na nowej, wspólnej drodze życia!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)