Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

11 lipca 2020

Z takim imieniem nic już nie stoi na przeszkodzie, aby zostać skutecznym łowcą ludzkich serc oraz zdobywcą wszelkich wygód i przywilejów. Tutuś ma w sobie wszystko, co wielu z nas tak bardzo kocha w psach – jest miły, towarzyski i grzeczny, a do tego jest wręcz przepełniony urokiem osobistym i pozytywną energią. Uwielbia spacerować po lesie, zarówno w towarzystwie innych psów, jak i z samym człowiekiem, dogaduje się bez problemu zarówno z istotami dwu, jak i czworonożnymi. Czasami potrzebuje trochę wsparcia, w nieco trudniejszych sytuacjach może się trochę przestraszyć, ale stopniowo zwalcza swoje lęki i zawsze dzielnie pokonuje przeciwności. Tutuś będzie świetnym towarzyszem codziennych spacerów, ale nie tylko, wygląda na zapalonego kanapowca, który wieczorową porą chętnie położy się obok swojego człowieka i z brodą opartą na udzie obejrzy jakiś ciekawy film lub odda się lekturze. Ma około 3 lat, jest zdrowy i odrobaczony, ma aktualne szczepienia. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, Tutuś nie nadaje się do życia w mieście, potrzebuje ciszy i spokoju, żeby móc normalnie funkcjonować i w pełni cieszyć się życiem.

16 listopada 2020
Takiemu urokowi i uśmiechowi nie można się oprzeć! Nic dziwnego więc, że Tutuś bardzo szybko zawładnął sercami nowych opiekunów. Błyskawicznie poczuł się jak u siebie i zawładnął również kanapą i łóżkiem! Uwielbia długie spacery ze swoją nową rodziną. Otrzymuje od nich wsparcie w pokonywaniu swoich lęków oraz troskę, których tak potrzebował. Bardzo cieszy nas widok zrelaksowanego Tutusia – dziękujemy z całego serca za tę adopcję!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 737 860 972

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)