Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: 02.2020

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: pozytywny

Koty: pozytywny

Inne:

Valeria o sobie:

15 października 2020 r.

Cześć ludzie, ludziska, i ludzieńki.

Nazywam się Valeria, Valerka, nawet ktoś kiedyś pokusił się o Valeriankę (a może chciał jednak ją sobie zapatrzyć, a ja z przyzwyczajenia przybiegłam), w każdym razie, szukam ciepłego, miłego, i co najważniejsze, własnego kąta do spania, i rączek do miziania pod bródką, głaskania i przyrządzania obiadków.

Coś o mnie?

Jasna sprawa, (po co brać kota w worku, jak można z Fundacji)

Mam około sześciu  miesięcy ( człowieki tak mówią, a ja się nie sprzeciwiam, nie znam się, to się nie wypowiem). Jestem miła, grzeczna i ułożona, pochodzę z Lubonia, skąd wiatry ( i wolontariusze) przywiały mnie do Poznania. Lubię ludzi, psy i koty również. Jeszcze nie miałam okazji przekonać się, bądź i nie do dzieci, także z tym kontaktem byłabym ostrożna, póki, co. 

Ściskam was mocno i serdecznie, z całego kociego, burego serduszka, i liczę, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która zechce mnie przygarnąć.

Pozdrawiam

Valeria

Poznaj historię Valerii:

29 lipca 2020 r.

Przepraszam, czy są tu jacyś wolni ludzie do kochania?
Szukam sobie swojego człowieka. Mam na imię Valeria, jestem miłą kotką z Lubonia. Moja Mama i ja byłyśmy bezdomne, ale ludzie powiedzieli, że fajnie jest mieć swój dom i dlatego pomagają mi szukać tego jedynego.

11 września 2020 r.
Z urody pumiątko, z charakteru domowy przytulak!
Valeria, 7-miesięczna koteczka, czeka na dom stały w domu tymczasowym.
Nie kupuj, adoptuj!
24 października 2020 r.
Nic tak nie rozładowuje napięć i ciężkich ładunków emocjonalnych jak … kitku. W ten weekend oferujemy Wam absolutną rozkosz wynikającą z możliwości pooglądania zdjęć bawiącej się Valerii
A jeśli oprócz oglądania, rozważacie adopcję kota, polecamy zapoznać się z krótką charakterystyką kotki spisaną przez jej opiekunkę – Valeria bowiem czeka na adopcje w domu tymczasowym.
„Valeria ma około 8 miesięcy, jest wysterylizowana. Jest bardzo kochaną, spokojną koteczką. Potrzebuje chwili żeby się przekonać do człowieka. Nie narzuca się. Najbardziej lubi leżeć w nogach. Raczej nie jest nakolankowa, choć jak nie ma innych kotów wokół to przychodzi i delikatnie daje o sobie znać. Jak się tylko zaczyna ja miziac to słodko mruczy. Ma coś w sobie z kota orientalnego/ bengalskiego – trochę centek na brzuniu, bardzo długo ogon i smukłą sylwetkę. Ma przepiękne, duże oczy. Nie nadaje się raczej do dzieci bo może się bać. Bardziej do spokojnego człowieka, który po pracy usiądzie w fotelu i ją będzie miział. Ona jest po prostu przekochana i taka delikatna. Jak na młodego kota przystało lubi się bawić, ale nie rozrabia i nie szaleje. Bawi się z kociakami które są u mnie w domu, ale najbardziej lubi spać obok mojego 6 letniego niewiadomego kota Jacusia. Wydaje mi się że jest otwarta ale jest zbyt nieśmiała by konkurować z innymi kotami o względy człowieka”.
Jak adoptować Valerię? Przeczytaj koniecznie:
Jeśli zdjęcia bawiącej się Valerki poprawiły Ci humor, udostępnij je poprawiając humor komuś innemu.
fotograf: Monika Małek.
09 listopada 2020 r.
Nadszedł wielki dzień dla Valerii! Dziś przeprowadziła się do domu stałego, w którym mieszka już nasza dawna podopieczna kotka Majka. Powodzenia dziewczyno!

Pozdrowienia z domu stałego:

10 grudnia 2020 r.

Cześć i czołem! Trochę zasiedziałam się w domu tymczasowym, aż już zaczęłam zastanawiać się, czy coś może jest ze mną nie tak, że nikt nie chce mnie adoptować. Okazało się jednak, że musiało tak być, żeby znalazł mnie właśnie TEN dom. Mam tutaj siostrę Majkę, dowiedziałam się, że też kojarzy mój dawny dom tymczasowy. Sami więc widzicie, że od samego początku miałyśmy wiele wspólnych tematów i szybko się zaprzyjaźniłyśmy. Teraz naszym ulubionym zajęciem jest zajmowanie ludziom kanapy i fotela, lubimy też przychodzić do nich na pieszczotki i wspólnie się bawić. Dobrze nam tu!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)