Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: 02.2020

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: pozytywny

Koty: pozytywny

Inne:

Valeria o sobie:

15 października 2020 r.

Cześć ludzie, ludziska, i ludzieńki.

Nazywam się Valeria, Valerka, nawet ktoś kiedyś pokusił się o Valeriankę (a może chciał jednak ją sobie zapatrzyć, a ja z przyzwyczajenia przybiegłam), w każdym razie, szukam ciepłego, miłego, i co najważniejsze, własnego kąta do spania, i rączek do miziania pod bródką, głaskania i przyrządzania obiadków.

Coś o mnie?

Jasna sprawa, (po co brać kota w worku, jak można z Fundacji)

Mam około sześciu  miesięcy ( człowieki tak mówią, a ja się nie sprzeciwiam, nie znam się, to się nie wypowiem). Jestem miła, grzeczna i ułożona, pochodzę z Lubonia, skąd wiatry ( i wolontariusze) przywiały mnie do Poznania. Lubię ludzi, psy i koty również. Jeszcze nie miałam okazji przekonać się, bądź i nie do dzieci, także z tym kontaktem byłabym ostrożna, póki, co. 

Ściskam was mocno i serdecznie, z całego kociego, burego serduszka, i liczę, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która zechce mnie przygarnąć.

Pozdrawiam

Valeria

Poznaj historię Valerii:

29 lipca 2020 r.

Przepraszam, czy są tu jacyś wolni ludzie do kochania?
Szukam sobie swojego człowieka. Mam na imię Valeria, jestem miłą kotką z Lubonia. Moja Mama i ja byłyśmy bezdomne, ale ludzie powiedzieli, że fajnie jest mieć swój dom i dlatego pomagają mi szukać tego jedynego.

11 września 2020 r.
Z urody pumiątko, z charakteru domowy przytulak!
Valeria, 7-miesięczna koteczka, czeka na dom stały w domu tymczasowym.
Nie kupuj, adoptuj!
24 października 2020 r.
Nic tak nie rozładowuje napięć i ciężkich ładunków emocjonalnych jak … kitku. W ten weekend oferujemy Wam absolutną rozkosz wynikającą z możliwości pooglądania zdjęć bawiącej się Valerii
A jeśli oprócz oglądania, rozważacie adopcję kota, polecamy zapoznać się z krótką charakterystyką kotki spisaną przez jej opiekunkę – Valeria bowiem czeka na adopcje w domu tymczasowym.
„Valeria ma około 8 miesięcy, jest wysterylizowana. Jest bardzo kochaną, spokojną koteczką. Potrzebuje chwili żeby się przekonać do człowieka. Nie narzuca się. Najbardziej lubi leżeć w nogach. Raczej nie jest nakolankowa, choć jak nie ma innych kotów wokół to przychodzi i delikatnie daje o sobie znać. Jak się tylko zaczyna ja miziac to słodko mruczy. Ma coś w sobie z kota orientalnego/ bengalskiego – trochę centek na brzuniu, bardzo długo ogon i smukłą sylwetkę. Ma przepiękne, duże oczy. Nie nadaje się raczej do dzieci bo może się bać. Bardziej do spokojnego człowieka, który po pracy usiądzie w fotelu i ją będzie miział. Ona jest po prostu przekochana i taka delikatna. Jak na młodego kota przystało lubi się bawić, ale nie rozrabia i nie szaleje. Bawi się z kociakami które są u mnie w domu, ale najbardziej lubi spać obok mojego 6 letniego niewiadomego kota Jacusia. Wydaje mi się że jest otwarta ale jest zbyt nieśmiała by konkurować z innymi kotami o względy człowieka”.
Jak adoptować Valerię? Przeczytaj koniecznie:
Jeśli zdjęcia bawiącej się Valerki poprawiły Ci humor, udostępnij je poprawiając humor komuś innemu.
fotograf: Monika Małek.
09 listopada 2020 r.
Nadszedł wielki dzień dla Valerii! Dziś przeprowadziła się do domu stałego, w którym mieszka już nasza dawna podopieczna kotka Majka. Powodzenia dziewczyno!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)