Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: 15.08.2020

Zdrowie: Odpchlony, odrobaczony i wykastrowany

Stosunek do ludzi: Nieco lękliwy, ale potrafi zaufać. Potrzebuję czasu aby się przyzwyczaić.

Stosunek do dzieci: Unika kontaktu

Psy: Miał kontakt. Nie wykazuje nadmiernej agresji, jedynie przypomina o przestrzeni osobistej

Koty: Pozytywny, ulega w stadzie

Zachowanie: Na początku lękliwy poza tym przyjacielski, spokojny. Lubi zabawy z innymi kotami i wędką po podłodze. Lubi leżeć na kolanach i być głaskanym

Inne: Bardzo ładnie korzysta z kuwety

Yoda o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Yody:

30 listopada 2020 r.

Niedawno pod naszą opiekę trafiło rodzeństwo rudo-białych kotków. Jednym z nich jest Yoda. Początkowo był lękliwym kotem i nie wykazywał chęci kontaktu z człowiekiem. Po codziennej rutynie zaufał człowiekowi i okazało się, że nie jesteśmy tacy źli. Jest jedynym kocurkiem z miotu i znacznie większym od innych. Wykazuje cechy uległego w stadzie. Bardzo lubi głaskanie i sam się tego domaga.

 

11 grudnia 2020 r.

Yoda przeprowadził się dziś do domu stałego, który od samego przyjazdu był gotowy dać mu dużo czasu, miłości i spokoju. Okazało sie jednak, że kocurek zaskoczył wszystkich i zamiast siedzieć schowany – wybrał pełną miseczkę i wesołe zabawy z nowymi rodzicami. Szybko przekonał się też do wypoczynku na kanapie. Otrzymał nowe imię – Rysiu.

Pozdrowienia z domu stałego:

5 stycznia 2021 r.

Niedługo po tym, jak nasza siostra Zori przeprowadziła się do nowego domu, przyszedł czas też na mnie. Trochę stresowałem się podróżą, ale później odkryłem miseczkę pełną pysznego jedzenia i od razu humor mi się poprawił. Moi nowi rodzice bardzo starali się, żebym od razu czuł się u nich jak najlepiej. Kiedy w nocy było mi smutno, przychodzili mnie pocieszyć i dotrzymać mi towarzystwa. Tym sposobem szybko się zadomowiłem i teraz uwielbiam wypoczywać na kanapie, spędzam dzień na szalonych zabawach, dużo jem, szybko rosnę, a nawet pomagam ścielić łóżko i pisac magisterkę!
PS. Teraz mam na imię Rysiu.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)