Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: 15.08.2020

Zdrowie: Odrobaczona, odpchlona, wykastrowana

Stosunek do ludzi: Bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi, domaga się głaskania. Chodzi i biega za człowiekiem krok w krok

Stosunek do dzieci: Pozytywny

Psy: Pozytywny

Koty: Pozytywny

Zachowanie: Bardzo przyjacielska, żywiołowa, tryskająca energią kicia. Lubi wskakiwać na różne rzeczy. Jest ciekawska, musi poznać wszystko co jest dookoła. Uwielbia zabawę.

Inne: Umie korzystać z kuwety

Zori o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Zori:

30 listopada 2020 r.

Niedawno trafiła pod naszą opiekę malutka kotka Zori. Początkowo była zdystansowana do człowieka, jednak w jednej chwili pokochała głaskanie, zabawę i wszystko z nimi związane. Domaga się zabawy, pieszczot i nie odstępuje opiekuna na krok. Uwielbia wskakiwać na różne rzeczy, więc trzeba mieć ją na oku. Uwielbia towarzystwo swojego rodzeństwa i zabawę z nimi. Z racji wieku tylko głupoty jej w głowie.

7 grudnia 2020 r.

Zori nie musiała długo czekać na swój własny, stały dom – właśnie dziś do niego pojechała!

Pozdrowienia z z domu stałego:

Hej! Trafiliśmy razem z rodzeństwem do domu tymczasowego, jednak nie było nam dane długo razem mieszkać. Szybko nadszedł dzień, w którym to mi pierwszej przyszło spakować walizki i wybrac się w podróż do nowego domu. A co w nowym domu? Mnóstwo atrakcji! Oprócz nowych, fajnych ludzi mam też psich kolegów, z którymi już drugiego dnia osiągnęliśmy pełną symbiozę. Jest też kot Vader – na razie zdziwiony, ale chwila moment i też się zakumplujemy. Jest super!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)