Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2020 r.

Zdrowie:  odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana, testy fiv/felv ujemne, zachipowana

Stosunek do ludzi: przyjazna

Stosunek do dzieci: przyjazna

Psy: nie miała kontaktu

Koty: przyjazna

Inne: aktualnie przebywa w schronisku w Dopiewie

Żurawina o sobie:

14 września 2020 r.

Cześć i czołem! Nazywam się Żurawinka, Mam już około 4 miesięcy. Zostałam odrobaczona, zaszczepiona. Co  mam jeszcze o sobie napisać? Hm, jestem mała, słodka, urocza. Lubię mizianie, siedzenie na kolankach – mruczę wtedy głośno. A co najważniejsze – szukam domu  i kochającego człowieka! Teraz jestem w schronisku, nie jest tu źle, mam co jeść, jest mi ciepło, bawią się ze mną, głaszczą, ale wolałabym już być w swoim domu u boku mojego człowieka. Tylko gdzie ten człowiek? No właśnie. Mam nadzieję, że pojawi się już lada moment.

Poznaj historię Żurawiny:

2 lipca 2020 r.

W ostatnim czasie trafiło do nas tak wiele kotów, że miesiąca by nie starczyło by je wszystkie przedstawić.
I taka smutna refleksja nachodzi, że pomimo dokładnie 9 lat działalności w zakresie sterylizacji i kastracji zwierząt bezdomnych, zjawisko bezdomności nie maleje, zgłoszeń przybywa, pracy nie brakuje…

Te dzieciaki trafiły do nas wraz z Mamą, która okociła się w szopce w Dopiewie pod Poznaniem. W sobotę wychodzą z lecznicy, w której spędziły tydzień (kilka dni w jednej, teraz kilka dni w drugiej) bo wraz z Mamą mieli podejrzenie panleukopenii z powodu biegunek i wymiotów.

Jak widać, młodzież doprowadzona do porządku. Pozostaje tylko zapłacić 3,5 tysiąca złotych i znaleźć odpowiedzialne, kochające domy…

Odczucia u nas słodko-gorzkie.

Gorzko, bo bezdomość szaleje, kasy brakuje, a domów nie ma tyle ile zwierząt w potrzebie.

Słodkie bo możemy obcować z takimi istotami i ratować im życia.

Bądźcie z nami.

28 grudnia 2020 r. 

Pod koniec  roku szczęście zapukało do drzwi Żurawinki. Spakowała swoje zabawki i pojechała dziś do domu stałego, gdzie już od pierwszych chwil wszystko dokładnie zwiedzała.

Pozdrowienia z domu stałego:

5 stycznia 2021 r.

W domu tymczasowym było bardzo fajnie, miałam nawet swój profil na instagramie, a przedstawiana byłam jako wspaniały kot. Nie ma się więc co dziwić, że taka fajna i sławna kotka jak ja znalazła szybko swój nowy dom! Mówią o mnie, że jestem bardzo grzeczna, a ja absolutnie nie protestuję. Odkryłam już nowe kanapy, tu też są wygodne i też chętnie z nich korzystam. Fajnie jest mieć dom!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)