Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

21 września 2019

Szukamy najlepszego domu dla naszej Zuzki! Suczka jest u nas już od kilku tygodni i uważamy, że to w zupełności wystarczy, mała powinna jak najszybciej zamieszkać w swoim nowym domu. Zuzka jest psem towarzyskim, lubi spędzać czas w grupie innych psów, świetnie się wśród nich czuje, nie ma obaw przed większymi od siebie i potrafi dogadać się praktycznie z każdym. Podobny stosunek ma do istot dwunożnych, każdego gościa wita serdecznym merdaniem ogona, uśmiechem i ofertą przytulania połączonego ze wskakiwaniem na kolana. Trudno takiej kudłatej trzpiotki nie lubić, mało kto jest w stanie oprzeć się jej urokowi. Szukamy dla naszej małej Zuzki domu w okolicy cichej i spokojnej, bowiem ceni sobie ona możliwość niczym niezakłócanego relaksu w ciągu dnia czy to w postaci odprężającego spacerku, czy też regenerującej drzemki; miejskie hałasy zdecydowanie nie są w jej guście. Zuzka ma orientacyjnie około 3 lat, jest zdrowa, ma aktualne szczepienia i jest odrobaczona.

18 stycznia 2020

Nasza mała Zuzka nareszcie w nowym domu! Trochę się naczekała, ale znalazła ten wymarzony. Zamieszkała z kochającymi ludźmi i sunią Yoko. Radzi sobie bardzo dobrze, od razu skradła serca wszystkich domowników. Jest otoczona miłością i troską. Dziękujemy Pani Basi i jej rodzinie za tą adopcję i życzymy wszystkiego dobrego!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047