Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

ZygusPodstawowe informacje:

Urodzony: 17 września 2019 r.

Zdrowie:  odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: przez pewien czas mieszkał ze starszym bratem, dobrze się dogadywali

Inne:  

 

Zyguś o sobie:

20 stycznia 2020 r. 

Halo? A co tu się dzieje? Chcecie, żebym się przedstawił? 

No dobrze. Jestem mały Zyga, ale lubię jak się mówi do mnie Zyguś. Urodziłem się 17 września 2019  w pięknym ogródku, gdzie znalazła mnie miła Ciocia i się mną zaopiekowała. Nauczyła mnie, że fajnie jest się przytulać i bawić z innymi kotami! Nie mogłem niestety zostać u niej na stałe, więc trafiłem do domu tymczasowego. Tutaj nie ma już kotów, ale to nic! Z ludźmi też baaardzo lubię się przytulać i bawić. Kiedy tylko coś do mnie mówią, od razu mruczę rozkosznie w odpowiedzi. Wszyscy się śmieją, że mam ciągle szeroko otwarte oczka, a ja po prostu lubię poznawać świat i wszystko wyraźnie obserwować! Ciężko mi usiedzieć w miejscu, gdy wokół tyyyyle atrakcji! 

Przede mną jeszcze wiele przygód. Może chciałbyś je przeżyć razem ze mną? Jeśli tak, wypełnij proszę ankietę: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot .

Nie mogę się już doczekać, kiedy się poznamy! 

 

Poznaj historię Zygusia:

28 stycznia 2020 r.

Zyguś, po krótkim pobycie u Pani, która go zgłaszała, miał trafić do naszej kociarni. W czasie oczekiwania na wolną klatkę znalazł się jednak dom tymczasowy, który zgodził się przygarnąć chłopaka pod swój dach. Zyguś docenia ten fakt i od pierwszych dni zachowuje się w domu wzorowo. Jest młodym, wesołym, pełnym energii kociakiem, który oprócz zabawy bardzo ceni sobie bliskość człowieka. Prawdopodobnie bez problemu dogada się też z dziećmi oraz innymi zwierzętami. Polecamy chłopaka do adopcji! 

12 lutego 2020 r. 

Zyguś po 3 tygodniach pobytu w domu tymczasowym zaliczył kolejną wielką przeprowadzkę. Jednak tym razem już do domu stałego. Trzymamy kciuki, aby chłopak poczuł się w nim równie dobrze jak w domu tymczasowym. 

 

Pozdrowienia z DS : 

5 marca 2020 r. 

Halo? To jaaaa Zygi!

Było to tak, że ludziom wpadł w oko mój fundacyjny kolega. Ale on już czekał na dom, więc fundacyjne człowieki nieśmiało zapytały czy inny kot też by się nadał, a najbardziej podobnym kandydatem byłem ja. Długo nie trwało i przyszła ankieta, a ludzie już nawet nie chcieli mnie wcześniej poznawać, bo po samych zdjęciach wiedzieli, że jestem super kotem. Nooo przyznam się, że dobrze mi było w dt i na początku jak po mnie przyjechali, to trochę spanikowałem… Ups. Na szczęście nie zraziło ich to, nie podarli umowy, pośmialiśmy się i ruszyliśmy w drogę. 

Długo nie trwało, żebym przejął władzę w domu. Moi ludzie żartują, że „rozstawiam ich po kątach”.  Jem jak szalony, rosnę, biegam, a kiedy się już zmęczę, wtedy robię sobie z moich ludzi wygodne łóżeczko, odpalam głośny traktor i tak sobie razem leżymy. Czasami też oglądamy razem filmy, odkrywam w sobie duszę prawdziwego kinomana. Doszły mnie słuchy, że po sąsiedzku mieszka kotka i jeśli się polubimy, to będziemy mogli się czasem razem bawić. Sami widzicie, że u mnie ciągle się coś dzieje, a jeszcze wieeeele przygód przede mną i nuda mi nie grozi. Jest super!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)