Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy
29 stycznia 2021
Alma to kolejna odrzucona przez ludzi istota, która trafiła pod naszą opiekę. Sunia jest średniej wielkości, waży ok 22 kilogramów, ale na pewno będziemy się starać, żeby przytyła, bo gołym okiem widać, że musi przybrać kilka kilogramów. Na szczęście mamy pod dostatkiem pysznego jedzenia, a opiekująca się Almą Karolina znana jest z tego, że potrafi podtuczyć największego nawet niejadka, więc w tej sprawie jesteśmy spokojni. Skupiamy się zatem na dobrym poznaniu naszej nowej koleżanki, która jak na razie daje się poznać z samych dobrych stron, co nas bardzo cieszy. Dziewczynka jest miła zarówno dla ludzi, jak i psów, grzecznie chodzi na smyczy, nie boi się przejeżdżających samochodów, jest bardzo ufna i towarzyska. Do zawierania nowych znajomości podchodzi bardzo radośnie, uwielbia kontakt z człowiekiem i chętnie podstawia się do głaskania i przytulania. Nie pozostaje nam nic innego, jak rozpocząć intensywne poszukiwania domu dla naszej Almy, bo nie może być tak, że taki fajny pies nie ma jeszcze swoich, równie fajnych ludzi. Sunia ma około 8 lat i powinna zamieszkać w spokojnej, bezpiecznej okolicy, gdzie będzie miała bezpośredni dostęp do przyjaznych psom terenów zielonych, na które będzie mogła codziennie pójść i spokojnie spacerować. A musimy dodać, że spacery wprost uwielbia i zachowuje się na nich wyjątkowo grzecznie, nie ciągnie na smyczy i jest zawsze bardzo spokojna. Alma jest zdrowa, ma aktualne szczepienia i jest zabezpieczona przeciwko pasożytom, jest wykastrowana.
11 kwietnia 2021
Takiej wiadomości nie mogliśmy się doczekać – Alma ma dom! Od dzisiaj ma już swoją rodzinę, z którą pójdzie dalej przez życie i dzięki której nie będzie jej już nigdy doskwierać samotność. I choć wszyscy bardzo lubiliśmy spędzać czas z Almą i będziemy tęsknić za jej szerokim, szczerym uśmiechem, to jej przeprowadzka wywołała u nas radość i ulgę. Alma w domu zaaklimatyzowała się bardzo szybko, pierwszego dnia poznała swojego nowego kociego towarzysza, z którym mamy nadzieję szybko się zaprzyjaźni. Życzymy Almie i jej nowej rodzinie wszystkiego najlepszego i mocno trzymamy kciuki za naszą ulubienicę! Dziękujemy za adopcję tej starszej, kochanej dziewczyny!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047