Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2015 r.

Zdrowie: wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona, FIV/FeLV ujemne, zachipowana

Stosunek do ludzi: uwielbia ludzi, kocha mizianko i pięknie mruczy – ale tylko jeśli uzna, że człowiek na to zasłużył

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie przepada za innymi kotami, denerwują ją, ustawia je według własnych zasad

Inne: to prawdziwa kocia królowa!

Annuszka o sobie:

24 lutego 2021 r.

Już trochę żyję na tym świecie i mogę powiedzieć, że z pewnością wiele przeszłam. Na szczęście trafiłam na dobrych ludzi w fundacji, którzy się mną zajęli i choć na początku byłam nieśmiała, teraz coraz bardziej chcę poznawać nowe osoby. Wiecie, koty też są fajne, ale… odkąd zaczęłam się otwierać, ludzie stali się dla mnie o wiele bardziej interesujący, a koty trochę mnie denerwują. Nie jestem wybredna, ale można by powiedzieć, że ostatnio bywam kocią indywidualistką z potrzebą ludzkiej obecności. Uwieeeelbiam pieszczoty! Chyba najbardziej zaczynam mruczeć na samym początku gdy ktoś zaczyna mnie delikatnie głaskać. Poszukuję domu, w którym będę mogła poczuć się bezpiecznie i poznać ciekawe osobowości, z którymi będę mogła się zaprzyjaźnić. Może znacie taki dom? 

Poznaj historię Annuszki:

23 listopada 2020 r.

Annuszka to ok. 5-cio letnia kotka, która zdążyła w życiu już wiele wycierpieć. Trafiła do nas z wypadniętym odbytem, w trybie pilnym pojechała do kliniki na Mieszka na zabieg, później spędziła kilka dni w zaprzyjaźnionym gabinecie weterynaryjnym, gdzie pod czujnym okiem dochodziła do siebie. Na szczęście dramat, który rozegrał się w jej życiu jest już tylko wspomieniem – kotka czuje się dobrze, przyjechała do naszej fundacyjnej kociarni. Jest delikatną istotą, która ceni sobie kontakt z człowiekiem. Po chwili głaskania rozluźnia się, mruczy i nadstawia do pieszczot. Nie ma też problemów z innymi kotami. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko własnego, kochającego domu.
9 sierpnia 2021 r.

Annuszka mieszka w kociarni już rok.

W między czasie przez kociarnie przewinęły się setki kotów. Młode, rude, szylkretki – błyskawicznie znajdują domy. Gdy pojawi się kot w typie rasy lub długowłosy kociak, nie nadążamy z odpisywaniem na formularze adopcyjne. O dorosłe „nijakie” koty nie ma zapytań adopcyjnych. O Tomasza i Annuszkę nie pyta nikt…

Annuszka ma około 6 lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zdrowa. Nie przepada specjalnie za innymi kotami, w kociarni rządzi, ustawia wszystkich, choć z pewnością mogłaby na stałe zamieszkać z jednym lub dwoma.

Jest typowym kotem. Archetypem kota. Ma swoje ulubione miejsca, człowiek jest od podawania jedzenia i sprzątania. Czasem zasłuży na czułość, wtedy jest mizianko i mruczanko. Wszystko tak, jak powinno być!

Annuszka potrzebuje choćby domu tymczasowego, by zamieszkać w normalnych warunkach, bez nieustannie zmieniających się ludzi i kotów dookoła. Jeśli rozważasz bycie domem tymczasowym, wypełnij niezobowiązująco formularz, pogadajmy o kotach!

https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

15 listopada 2021 r.

Dziś nastał najszczęśliwszy dzień w życiu Annuszki! Mogła w końcu spakować swoje walizki i wyjechać z kociarni do swojego wymarzonego Domu Stałego, gdzie będzie traktowana z należytym dla Królowej szacunkiem. Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)