Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy
27 listopada 2020
Aspi to jeden z podopiecznych naszej fundacji, który zamieszkał tymczasowo w domowym hoteliku dla zwierząt „Ogród Pegi” pod Poznaniem. Mamy nadzieję, że „tymczasowo” będzie oznaczało w jego przypadku możliwie krótko i już niedługo ten uroczy cudaczek trafi do swojego stałego domu. Aspi jest około 10 letnim kawalerem, który podchodzi do życia z wielką radością i energią, nie ma żadnych kompleksów i z uśmiechem na pyszczku wita każdy kolejny dzień. Bez problemu dogaduje się z kotami, z psami, niezależnie od ich płci i wielkości, z ludźmi ma podobnie – chętnie zawiera nowe znajomości i zazwyczaj momentalnie zdobywa sobie ludzką sympatię. Jest bardzo grzeczny, zachowuje czystość, pięknie chodzi na smyczy. Kilka ubiegłych lat Aspi spędził w miejskim schronisku w Białogardzie, tam jednak nie udało mu się nikogo chwycić za serce i bezowocnie czekał na przeprowadzkę do nowego domu. Liczymy, że na nowym terenie bardziej mu się poszczęści i już niedługo będzie miał okazję spakować swoją walizeczkę i powiedzieć nam wszystkim „PA PA!!” Trzymamy za niego kciuki i bardzo staramy się wspomagać jego starania i poszukiwania stałego lokum. Piesek jest zdrowy i wykastrowany, ma aktualne szczepienia i jest zabezpieczony przed pasożytami. Aspi jest bardzo mały i drobniutki, waży około 6 kg, na zdjęciach wygląda na większego.

17 stycznia 2021 r.

Aspi pojechał dzisiaj do swojego nowego domu! Podczas swojego krótkiego pobytu w hoteliku zdążył zaskarbić sobie sympatię opiekunów i wszystkich rezydentów, a od dnia dzisiejszego ma już swoje własne mieszkanko i swoich troskliwych opiekunów, z którymi już na pierwszym spotkaniu zawiązał bardzo fajną relację. W domu poznał swoje nowe koleżanki w osobach dwóch świnek morskich, które zafascynowały go od samego początku i którym poświęca dużo zainteresowania i uwagi. Zgodnie z oczekiwaniami w domu zachowuje się bardzo grzecznie i spokojnie, czuje się tam, jak u siebie. Bardzo dziękujemy za podarowanie Aspiemu nowego domu i życzymy wszystkiego najlepszego!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047