Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

4 października 2021
Pod naszą opiekę trafiły właśnie kolejne szczeniaczki, a jeszcze dla poprzednich nie udało nam się znaleźć domów… Dla tej przecudnej piątki bardzo pilnie szukamy domów, zarówno stałych, jak i tymczasowych! Dzieciaczki mają 5,5 tygodnia i mimo, że są jeszcze bardzo młode nie mogą zostać w miejscu, w którym obecnie przebywają. Zostały odrobaczone, a w kolejnym tygodniu otrzymają pierwsze szczepienia. Wśród naszych maluchów są trzy pieski: Bezik, Bercik i Blumiś oraz dwie suczki: Chili i Ciri. Szczeniaczki docelowo będą małe, nie przekroczą 10 kg. Cała piątka jest bardzo delikatna i wrażliwa, pieski powinny zamieszkać w miejscach spokojnych i cichych, wolnych od nadmiernych bodźców. Szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów na całe życie!
17 października 2021
Przystojniaczek Bercik również mieszka już u siebie i – jak podejrzewaliśmy – zadomowił się bez większych problemów i wypełnił całą przestrzeń pozytywną energią, której od początku mu nie brakowało. Chłopaczek dzielnie zniósł rozłąkę z rodzeństwem, a teraz z powodzeniem aklimatyzuje się w nowym otoczeniu. Idzie mu bardzo dobrze, a my wierzymy, że z każdym kolejnym dniem będzie coraz lepiej. Bardzo dziękujemy za przygarnięcie tego uroczego, uśmiechniętego brzdąca i życzymy wszystkiego najlepszego na przyszłość!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047