Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 10.2020 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona

Stosunek do ludzi: boi się ludzi ale powoli się otwiera

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne:  uczy się korzystać z kuwety

Beti o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Beti:

30 października 2020 r.
Wczoraj Straż Gminna przywiozła nam takie dwa dziabągi ze Skórzewa. Zgłoszenie mówiło o trzech, niestety, gdy Straż przyjechała, trzeci już nie żył – prawdopodobnie z wychłodzenia i osłabienia. A dziś kolejne zgłoszenie z Dopiewa…
Nie mamy miejsca, nie mam siły.
Prosimy o wsparcie w postaci domów tymczasowych, stałych, środków finansowych i … udostępniania.

5 listopada 2020 r.

Niedawno do naszego schroniska trafiły dwie małe dziewczynki. Straż gminna dostała zgłoszenie na 3 kotki jednak niestety jeden nie doczekał pomocy.. Oli jest bardziej odważna i już wie co oznacza wizyta pracownika schroniska. Zabawa i pełen brzuszek to coś co sprawia radość. Beti potrzebuje więcej czasu ale już dziś zdarzy jej się bawić z człowiekiem piłeczką lub delikatnie mruczeć podczas kontaktu z człowiekiem. Obie dziewczynki mimo młodego wieku świetnie korzystają z kuwety.

9 stycznia 2021 r.

Troszkę się obawiamy, że po publikacji tych dwóch kocich dziewczynek rząd nałoży na nas podatek za cukier, ale ryzykujemy w walce o dom dla nich!
Nom. Są przecudne. Poznajcie Oli i Beti.
Jakiś czas temu Straż Gminna przywiozła nam je wyziębione i wystraszone. Znalezione w polu obok trzeciego, nieżyjącego już kotka, który prawdopodobnie zamarzł.
Dziewczynki już troszkę podrosły, oswoiły się, wyzdrowiały i same przychodzą na mizianie!
Nie kupuj kitku, adoptuj kitku!

18 stycznia 2021 r.

Dziś Beti rozpoczęła nowy etap w życiu – zamieszkała w domu, który będzie już na stałe. Dostała też w nim nowe imię – Opal.  Jesteśmy przekonani, że będzie szczęśliwa na nowej drodze życia!

Pozdrowienia z domu stałego:

8 kwietnia 2021 r.

Jestem już w swoim domu stałym! Przyznam się, że nie było to dla mnie z początku łatwe. Miałam naprawdę wspaniały dom tymczasowy i pokochałam tamtych ludzi, zresztą serdecznie ich pozdrawiam! Ale wiecie, już trochę czasu minęło, a poza tym moja właścicielka jest taka cudoooownaa! Ogólnie ludzie są świetni, ale ona to już w ogóle. Poznałam już jej dom- fajnie się zwiedzało nową przestrzeń, uwielbiam to robić. Mam też swoje własne zabawki, dostaję pyszne jedzonko i zwyczajnie niczego mi nie brakuje. Cieszę się, że jestem już w moim własnym domu!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)