Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

4 października 2021
Pod naszą opiekę trafiły właśnie kolejne szczeniaczki, a jeszcze dla poprzednich nie udało nam się znaleźć domów… Dla tej przecudnej piątki bardzo pilnie szukamy domów, zarówno stałych, jak i tymczasowych! Dzieciaczki mają 5,5 tygodnia i mimo, że są jeszcze bardzo młode nie mogą zostać w miejscu, w którym obecnie przebywają. Zostały odrobaczone, a w kolejnym tygodniu otrzymają pierwsze szczepienia. Wśród naszych maluchów są trzy pieski: Bezik, Bercik i Blumiś oraz dwie suczki: Chili i Ciri. Szczeniaczki docelowo będą małe, nie przekroczą 10 kg. Cała piątka jest bardzo delikatna i wrażliwa, pieski powinny zamieszkać w miejscach spokojnych i cichych, wolnych od nadmiernych bodźców. Szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów na całe życie!
17 października 2021
Podążając w ślady swojego rodzeństwa również Bezik wyruszył do nowego domu, aby w końcu rozpocząć własne, dorosłe życie u boku swoich stałych opiekunów. Życie ze szczeniaczkiem obfituje w wiele przeróżnych doświadczeń, z których każde niesie jakąś naukę i pozwala się rozwijać. Wierzymy, że zgodnie ze swoim imieniem nasz chłopaczek wyrośnie na słodkiego i uroczego psa! Ma ku temu wszelkie predyspozycje, a jego rodzina zadba, aby Bezik wykorzystał swój potencjał. Rośnij zdrowo maluszku, życzymy Tobie i Twojej nowej rodzinie wszystkiego najlepszego! Dziękujemy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047