Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

4 października 2021
Pod naszą opiekę trafiły właśnie kolejne szczeniaczki, a jeszcze dla poprzednich nie udało nam się znaleźć domów… Dla tej przecudnej piątki bardzo pilnie szukamy domów, zarówno stałych, jak i tymczasowych! Dzieciaczki mają 5,5 tygodnia i mimo, że są jeszcze bardzo młode nie mogą zostać w miejscu, w którym obecnie przebywają. Zostały odrobaczone, a w kolejnym tygodniu otrzymają pierwsze szczepienia. Wśród naszych maluchów są trzy pieski: Bezik, Bercik i Blumiś oraz dwie suczki: Chili i Ciri. Szczeniaczki docelowo będą małe, nie przekroczą 10 kg. Cała piątka jest bardzo delikatna i wrażliwa, pieski powinny zamieszkać w miejscach spokojnych i cichych, wolnych od nadmiernych bodźców. Szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów na całe życie!
17 października 2021
O naszym niebieskim misiu Blumisiu ktoś kiedyś być może napiszę piosenkę, a jeśli będą to jego opiekunowie, to z pewnością będzie to hymn pochwalny, ale nie taki na zamówienie, tylko pisany z głębi serca. Powiemy krótko – ten maluszek trafił idealnie i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Opiekunowie są w nim zakochani i nawet nie starają się tego ukrywać – to dobrze, bo lubimy jasne komunikaty. Zrobią dla niego wszystko i mamy pewność, że temu przebojowemu kluskowi włos z głowy nigdy nie spadnie. Sam Blumiś dzielnie zniósł rozłąkę z rodzeństwem, rozważnie dzieli czas między psoty i bycie poważnym psem, uczy się już czystości w domu i wszystkich innych umiejętności dorosłego psa. Wierzymy, że wyrośnie z niego mądry i zrównoważony pies, którego każdemu życzymy. Agato i Krzyśku – dziękujemy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047