Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

20 kwietnia 2021
Wielka moc w małym ciałku! Tak brzmiałby slogan marketingowy, gdyby ktoś go u nas zamówił, aby dobrze zareklamować Bobby’ego. Ten energiczny młodzieniec o charakterystycznej urodzie i lekko łobuzerskim spojrzeniu ma w sobie wszystko to, co sprawia, że psa odbiera się w pełni pozytywnie. Cóż to takiego? Jest miły, ale nienachalny, zarówno w stosunku do ludzi, jak i psów. Potrafi panować nad emocjami i jest odważny. Jest chętny do współpracy z człowiekiem, polegającej na zwiedzaniu terenów zielonych w postaci łąk i lasów. Coraz lepiej chodzi na smyczy i potrafi bardzo dobrze komunikować się z psami, a do tego nie ma dla niego żadnego znaczenia, czy są od niego większe, czy mniejsze. No fantastyczny pies z tego Bobby’ego, bez dwóch zdań! Przyznajemy bez bicia, że bardzo przypadł nam do gustu i chcemy dla niego jak najlepiej, aby już zawsze był szczęśliwy, żeby trafił na ludzi, którzy będą go rozumieć i mieszkał w miejscu, w którym będzie czuł się dobrze i bezpiecznie. Bobby jest niedużym pieskiem, waży około 17 kg, ma 3 lata, jest w pełni zdrowy i w bardzo dobrej kondycji. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych, gdzie będzie mógł chodzić na codzienne relaksujące spacery.
21 czerwca 2021
Rezolutny Bobby dołączył do swojej nowej rodziny i nie musi już dzielić losu swoich schroniskowych towarzyszy. Od teraz będzie funkcjonował tak, jak powinien funkcjonować zawsze – będzie się porządnie wysypiał, dobrze jadł i codziennie będzie mógł wyjść na porządny, relaksujący spacer. Przeprowadzka nie była dla Bobby’ego wielkim szokiem, zdążył już dobrze poznać swoich nowych opiekunów, którzy od kilku tygodni odwiedzali go w schronisku i zabierali na spacery do lasu. Z całego serca dziękujemy za podarowanie Bobby’emu nowego domu i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 771 863