Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
19 stycznia 2021
Chanel jest młodą, bo około 2,5 letnią, niewielką suczką, sięgającą mniej więcej do połowy łydki i ważącą niecałe 10 kilogramów. Jest krucha i bardzo delikatna, potrzebuje zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, z małą liczbą bodźców i stresujących elementów. Chanel uwielbia spędzać czas na spacerach, drepcząc po łące lub lesie w towarzystwie swojego człowieka. Węszy z zaciekawieniem w zaroślach, bawi się w nich, a od czasu do czasu gdzieś pobiegnie, ale bez problemu i grzecznie wraca na zawołanie. Stresują ją jednak obce osoby i psy, po ich pojawieniu się potrzebuje wsparcia swojego opiekuna, aby poczuć się pewniej. Bliskość i kontakt społeczny są jej też potrzebne na co dzień, Chanel lubi spędzać czas blisko ludzi także w domu. Nie jest jednak nachalna, widać natomiast, że bardzo potrzebuje towarzystwa, aby poczuć się bezpieczniej i spokojniej. Potrafi zostać w domu bez opieki przez kilka godzin i dzielnie to znosi. Chanel grzecznie jeździ również autem, choć najlepiej czuje się w swojej specjalnej podróżnej budce, w której odcina się trochę od bodźców z zewnątrz i dzięki temu spokojnie podróżuje. Szukamy dla niej domu w naprawdę cichej i spokojnej okolicy, powinien to być dom z ogrodem, bez małych dzieci. Chanel jest zdrowa, wykastrowana, ma aktualne szczepienia i jest regularnie odrobaczana.
10 kwietnia 2021
Chanelka ma już nowy dom! Piszemy te słowa z mieszaniną ulgi i radości, bo bardzo nam zależało, aby Chanelka trafiła dobrze, do domu spokojnego, z odpowiedzialnymi opiekunami, którzy nie tylko zaopiekują się małą, ale także pomogą jej uporać się z niektórymi problemami. I na takich właśnie ludzi trafiła, więc wszystko ma szansę ułożyć się w należytym porządku i pozwolić jej w pełni odetchnąć i cieszyć się w pełni życiem, bez niepotrzebnych stresów i rozterek. Z całego serca dziękujemy nowej rodzinie Chanel za podarowanie jej domu i nowego życia, a jednocześnie mocno trzymamy kciuki za małą, aby szybko się aklimatyzowała i jak najszybciej poczuła pewnie i bezpiecznie!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047