Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

4 października 2021
Pod naszą opiekę trafiły właśnie kolejne szczeniaczki, a jeszcze dla poprzednich nie udało nam się znaleźć domów… Dla tej przecudnej piątki bardzo pilnie szukamy domów, zarówno stałych, jak i tymczasowych! Dzieciaczki mają 5,5 tygodnia i mimo, że są jeszcze bardzo młode nie mogą zostać w miejscu, w którym obecnie przebywają. Zostały odrobaczone, a w kolejnym tygodniu otrzymają pierwsze szczepienia. Wśród naszych maluchów są trzy pieski: Bezik, Bercik i Blumiś oraz dwie suczki: Chili i Ciri. Szczeniaczki docelowo będą małe, nie przekroczą 10 kg. Cała piątka jest bardzo delikatna i wrażliwa, pieski powinny zamieszkać w miejscach spokojnych i cichych, wolnych od nadmiernych bodźców. Szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów na całe życie!

17 października 2021

Wyszło na to, że wbrew swojemu imieniu wcale a wcale nie jest ostra, a wręcz przeciwnie. Emanuje słodyczą, rozczula każdego i właściwie trudno się nią nie zachwycać, taka to z Chili jest istotka. Dzisiaj jest już oczkiem w głowie swojej rodziny, do której dołączyła jak gdyby nigdy nic i każdego dnia prezentuje swoim zachowaniem coś uroczego: a to buchnie coś z kuchni, a to zaśnie na kanapie, a to przypozuje zalotnie z różowym sznureczkiem. Do twarzy jej w tym kolorze, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nowej rodzinie Chili z całego serca dziękujemy za podarowanie jej domu!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047