Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

4 października 2021
Pod naszą opiekę trafiły właśnie kolejne szczeniaczki, a jeszcze dla poprzednich nie udało nam się znaleźć domów… Dla tej przecudnej piątki bardzo pilnie szukamy domów, zarówno stałych, jak i tymczasowych! Dzieciaczki mają 5,5 tygodnia i mimo, że są jeszcze bardzo młode nie mogą zostać w miejscu, w którym obecnie przebywają. Zostały odrobaczone, a w kolejnym tygodniu otrzymają pierwsze szczepienia. Wśród naszych maluchów są trzy pieski: Bezik, Bercik i Blumiś oraz dwie suczki: Chili i Ciri. Szczeniaczki docelowo będą małe, nie przekroczą 10 kg. Cała piątka jest bardzo delikatna i wrażliwa, pieski powinny zamieszkać w miejscach spokojnych i cichych, wolnych od nadmiernych bodźców. Szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów na całe życie!
17 października 2021
Ciri okazała się być prawdziwą gwiazdą wśród szczeniaczków, bo pytali o nią właściwie wszyscy zainteresowani. W obliczu niespotykanej na taką skalę popularności nasza sunia udowodniła natomiast, że jest zupełnie odporna na zgubne działanie wody sodowej i nie pozwoliła, aby coś zakłóciło jej wewnętrzny spokój. Dziś jest pełnoprawnym członkiem równie licznej, co sympatycznej rodziny i u jej boku idzie pewnie przez świat, dumnie nosząc nowe imię – Coco. Przeprowadzkę zniosła bardzo dzielnie, każdego dnia uczy się czegoś nowego i próbuje wkraść się w łaski mieszkających w domu kotów. O swoich ludzi nie musi specjalnie zabiegać, bo pokochali ją jeszcze przed pierwszym spotkaniem na żywo. Dziękujemy za przygarnięcie tej rezolutnej suczki!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047