Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 04.2017 r.

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, zachipowany, testy Fiv oraz FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: bardzo przyjacielski, uwielbia kontakt z człowiekiem, jest chętny do głasków jak tylko człowiek jest w okolicy

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu.

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: jest bardzo łagodny kotem, którego można pokochać od pierwszego wejrzenia. Musi być na karmie gastro i przyjmować suplementy wspomagające pracę nerek

Frugo o sobie:

23 lipca 2020 r. 

Cześć, jestem Frugo!

Kojarzycie takie zdjęcia porównawcze zabiedzonych kotów zgarniętych z ulicy w zestawieniu z nowym życiem w nowym domu? Rok temu, kiedy trafiłem do fundacji zrobiono mi pierwsze zdjęcie, PRZED przemianą. Byłem wtedy wychudzony, chory i generalnie wyglądałem jak kupka nieszczęścia. Cóż, do tamtej pory życie mnie nie rozpieszczało… Jednak po kilku miesiącach pobytu w fundacji, dzięki fundacyjnym wolontariuszom, weterynarzom i wszystkim tym, którzy wsparli moje leczenie finansowo, można było mi w końcu zrobić zdjęcie PO przemianie. I spójrzcie tylko jaki przystojny kot się ze mnie zrobił! Nie jestem co prawda jeszcze w 100% zdrowy ale to pikuś w porównaniu z tym co było kiedyś.

Mieszkam sobie teraz w domu tymczasowym i jest mi tu dobrze ale niestety nie mogę w nim zostać na zawsze…. Może ktoś z Was chciałby mi podarować dom, który będzie już na stałe? Nieskromnie powiem, że moja opiekunka nazywa mnie kocim ideałem. Uwielbiam ludzi, nie boję się odgłosów sprzętów domowych, nie zostawiam dużo sierści. Bardzo lubię też inne koty, co dla niektórych z nich bywa nawet męczące… Chciałbyś mnie bliżej poznać? Jeśli tak wypełnij ankietę: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot.

Z informacji praktycznych: zostałem odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, zachipowany, testy Fiv oraz FeLV wyszły ujemnie. Tak jak wyżej napisałem, nie jestem w 100% zdrowy dlatego muszę jeść specjalną karmę dla kotów z problemami nerkowymi i przyjmować zastrzyki na anemię. Oznacza to, że wymagam nieco więcej nakładów finansowych niż przeciętny kot. Szukam domu w Poznaniu lub okolicach.

Poznaj historię Frugo:

29 maja 2019 r. 

FRUGO – 2 letni kocur ważący 2 kg.

Frugo trafił do nas kilka dni temu w stanie zagłodzenia i wyniszczenia, pokryty ogromna ilością wszołów. On i stado w którym przebywał karmiony był kasza i chlebem zalanym mlekiem.. To dorosły kocur, a waży 2 kilo.
Ma zapchany nos, wychodzi mu trzecia powieka, jest skrajnie niedożywiony. Ma wzdęty brzuszek. Codziennie jeździ na zastrzyki z antybiotyku oraz dostaje nospe i vetomune na odporność. Być może pod koniec tygodnia będzie można podać preparat na wszołki. Teraz musimy go dobrze odkarmić, aby nabrał ciałka. Przed nami jeszcze badania krwi.

Mimo jego stanu zdrowia, kocha wszystko i wszystkich i jest wdzięczny za odrobine ludzkiej uwagi.

Frugo potrzebuje domu tymczasowego!

Jeśli nie możesz wziąć Frugo do siebie, prosimy, wspomóż leczenie Frugo bo finansowo u nas kiepsko ostatnimi czasy

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

6 czerwca 2019 r.

FRUGO ma się już trochę lepiej jak na kota, którego nawiedziły wszelkie plagi egipskie, ale nadal leczymy antybiotykoterapią, wzmacniamy i karmimy by nabrał trochę ciała.
Tymczasem, z lokalizacji pod Ostrowem Wlkp., z którego przyjechał do nas Frugo, trafiły do nas kolejne dwa zaniedbane koty. Niebawem i je Wam przedstawimy.

Bardzo potrzebny jest dom tymczasowy dla kocurka.

12 września 2019 r. 

Frugo trafił do nas wiosną jako chodzący szkielecik z kocim katarem i wszołami. Niestety, chłopak mimo odkarmienia, od maja choruje nieustannie. Przyplątały się do niego wszystkie możliwe dolegliwości świata i gdy myślałyśmy, że już, po kilku miesiącach walki o jego zdrowie, jest wyleczony i gotowy do adopcji – stracił apetyt i popadł w apatię .Wczoraj Fruguś był na pobieraniu krwi. Zobaczymy ki diabeł w nim siedzi .Prosimy o kciuki.

14 listopada 2019r.

Frugo już od ponad miesiąca jest w domu tymczasowym. Jest ogromnym miziakiem. Kiedy jego opiekunka wraca do domu stoi już w drzwiach i domaga się przytulanek i pieszczot. Lubi się też bawić, wręcz rozpiera go energia. Poza tym
jest dobrym współlokatorem. Lubi gości, nie boi się odgłosów sprzętów domowych, nie zostawia dużo sierści.
Po prosu kot-ideał. Bardzo polecamy Frugusia do adopcji!

10 sierpnia 2020 r.

Ale, że jak? nikt nie interesuje się naszym Frugo? jak to jest możliwe ?! Frugo jest przekochany, przyjazny. Bardzo lubi być miziany oraz przytulany. Szukamy domu dla niego, kto da dom Frugusiowi?

 

26 stycznia 2021 r.

Frugo ze zdrowiem jest troszkę na bakier…
Przeczytaj jego historię i jeśli możesz, pomóż:

24 kwietnia 2021 r.

Ptaszki nam wyśpiewały cudowną nowinę! Kochany Frugo doczekał się swojego domu stałego – opiekunowie z domu tymczasowego podjęli decyzję o tym, że zostanie z nimi już na zawsze. Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego dla Frugo i jego rodziny!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)