Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 09.2020 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana, testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: kochana, przyjazna, miziasta

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: boi się ich

Koty: boi się ich, lepiej, aby była sama

Inne: ma amputowaną łapkę

Greya o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Greyi:

26 marca 2021 r.

Kochani, kolejny kot na pokładzie. Kolejny w dużej potrzebie.
Kolejny, który sprawia, że to my jesteśmy w dużej potrzebie… Finansowej.
Zgłoszenie z wczoraj, mieszkanka ,miejscowości Dopiewo w Gmina Dopiewo – strona oficjalna, która dokarmia okoliczne koty bezdomne zadzwoniła straumatyzowana widokiem, który przedstawiają zdjęcia. Jeden z bezdomniaków uległ wypadkowi i przyszedł do niej na podwórko.
Tradycyjnie, Straż Gminna nie odbiera, nie wiadomo co robić, telefon do nas. Paulina na sygnale pojechała do Dopiewa, spakowała kotkę (jak się okazało przemiłą dziewczynkę) do transportera i biegusiem do całodobowej lecznicy w Poznaniu. Mięliśmy szczęście, bo przyjął ją doskonały chirurg dr. Wąsiatycz.
Kotka została w szpitalu. Dziś operacja. W zależności od tego czy nerwy się uchowały i czucie zostało w łapce czy nie, lekarz podejmie decyzję o zachowaniu łapy lub amputacji.
Nie musimy Wam mówić, że to kolejne tysiące złotych…
W tym miesiącu TRZECI kot wymagający tak skomplikowanych i drogich operacji. Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy finansowej.
(według lekarza – uraz wygląda na przejechanie po łapie kołem samochodu – ergo: wypadek komunikacyjny)

Fundacja „Głosem Zwierząt”:
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
SANTANDER BANK
02 1090 1362 0000 0001 4341 8429

Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: WBKPPLPP

Błagamy, udostępniajcie! Pomóżcie nam przetrwać i pomagać dalej.

29 marca 2021 r.

Po co komu czwarta łapa?
Greyka, kotka z Dopiewa, którą przedstawialiśmy Wam kilka dni temu zdjęciami z transportera (w drodze do całodobowej lecznicy) – jest już po operacji amputacji łapy. Nie dało się inaczej. Kotka nie miała czucia w łapce, nerwy były rozszarpane. Ale po co komu czwarta łapa, skoro ma się trzy?
Kitka jest nieprawdopodobnie wdzięczną pacjentką, kochaną, miziastą, jakby wdzięczną za udzieloną pomoc. Nasze wolontariuszki znalazły dla Greyki dom tymczasowym, w którym będzie dochodzić do siebie pod czułym okiem opiekunki. Trzymajcie kciuki, ślijcie dobrą energię, to dopiero początek drogi dla Greyki – nauka życia bez jednej łapki, rehabilitacja. Mamy nadzieję, że rana się pięknie zagoi.
Będziemy Was informować na bieżąco, ale nadal, prosimy o wsparcie finansowe. Dla Greyki i dla dwóch innych kotów z wypadków z miesiąca marca.

5 kwietnia 2021 r.

Pierwszy tydzień po amputacji łapki Greyki minął i panna wyszła z klatki na salony. Jak widać, radzi sobie świetnie! Jesteśmy zachwyceni sprawnością Greyki i jej wolą życia i doświadczania. Z radością dzielimy się tym z Wami 🙂

29 kwietnia 2021 r.

?????? ???????? ??????? ??? ????? ???́?ł????! ??????́!
Greyka, kotka po amputacji przedniej łapki traci dom tymczasowy w piątek = JUTRO!
Pilnie potrzebujemy dla niej bezpiecznego lokum. To przekochana koteczka, świetnie sobie radzi ze swoją niepełnosprawnością, lubi się bawić, miziać, dokazywać.
Prosimy pomóżcie znaleźć dla niej przystań!

18 września 2021 r.

Trójłapka Greyka szuka domu na zawsze!

Greykę poznaliście już kilka miesięcy temu. Trafiła do nas z solidnym połamaniem łapy, które musiało zakończyć się jej amputacją. Mimo, iż wiemy, że zwierzaki świetnie sobie radzą na trzech łapach, bałyśmy się bardzo jak kotka zniesie operację i rehabilitację. Dziś, możemy śmiało przyznać, że jest lepiej niż marzyłyśmy!

Greyka w domu tymczasowy zaaklimatyzowała się pięknie, jest szczęśliwym, wyluzowanym kotem, chętnym do zabaw i pieszczot. Psoci co niemiara, śpi w łóżku, broi i skacze za dwa koty – a wszystko to na trzech łapkach!

Kotka jest sczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i gotowa, by wprowadzić się do swojego domu stałego. Czy to Twój dom?

Przeczytaj jak adoptować:

 

12 grudnia 2021 r.

Historia Greyi była długa i skomplikowana, ale na szczęście wreszcie nastąpił jej ostatni rozdział – podpisanie umowy adopcyjnej. Greya może już odetchnąć z ulgą i niczym więcej się nie przejmować.

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)