Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

6 marca 2021
Izzy jest około 1,5 rocznym mieszańcem o bardzo charakterystycznym wyglądzie, łączącym cechy kilku ras, co w efekcie końcowym sprawia, że wygląda po prostu nie inaczej niż pies! Dodajmy, że pies bardzo ładny, urody nie można mu przecież odmówić, podobnie jak uroku osobistego i typowej dla młodzieży energii. Jest jeszcze trochę nieokrzesany, ale nikt nie ma mu tego za złe, bo wiek dojrzewania rządzi się przecież swoimi prawami. Zresztą, bądźmy dla Izzy’ego sprawiedliwi, to jego tzw. nieokrzesanie jest takie trochę na pół gwizdka, przez większość czasu zachowuje się wzorowo. Boi się trochę samochodów i wtedy zdarza mu się pociągnąć na smyczy, ale poza tym, nie mamy się praktycznie do czego przyczepić. Jego przeszłość pozostanie dla nas w sferze domysłów, wiemy natomiast dokładnie, jak chcemy żeby wyglądało jego przyszłe życie. Izzy zasługuje na dom z prawdziwego zdarzenia, na opiekunów chcących spędzać z nim czas, zabierających go na codzienne spacery, troszczących się o niego każdego dnia i dbających o jego potrzeby. Izzy to świetny towarzysz spacerów, ładnie chodzi na smyczy, uwielbia się bawić, dobrze komunikuje się z ludźmi i psami, mógłby zamieszkać w domu z innymi psami. Nie zostanie wydany do życia tylko na dworze, ale także do bloku, ponieważ ze względu na swoje rozmiary potrzebuje na co dzień sporo przestrzeni. Izzy jest zdrowy, zabezpieczony przed pasożytami i zaszczepiony, zachipowany oraz wykastrowany.
10 maja 2021
Kochany jest nasz Izzy, jak mało kto. Ma uroczy uśmiech, lubi i umie się bawić, ma miłe, bardzo towarzyskie podejście do innych psów, jednak wciąż nie ma szczęścia. Jak na złość, nikt o niego nie pyta, nikt nie chce dać mu domu… przynajmniej na razie. Myśleliśmy, że o takiego radosnego przystojniaka ludzie będą ustawiać się w kolejkę, ale póki co nic takiego nie ma miejsca. Trudno… Poczekamy trochę dłużej, na pewno niedługo pojawi się ten wyczekiwany ktoś!
22 sierpnia 2021
I tak oto cierpliwie doczekaliśmy dnia, w którym możemy powiedzieć głośno wszystkim zainteresowanym – Izzy ma w końcu swoich ludzi, a wraz z nimi swój dom i nawet kotkę za towarzyszkę! Dokonało się to, na co tak bardzo liczyliśmy i na czym nam tak bardzo zależało. Wspaniałe uczucie widzieć Izzy’ego nie w schronisku, a wylegującego się po spacerze w domu otoczonego w końcu opieką i miłością, ale także zrozumieniem i szacunkiem. Nowej rodzinie Izzy’ego dziękujemy i życzymy samych pozytywnych chwili z naszym rozczochranym ulubieńcem! Wierzymy, że będzie ich wiele, a droga, którą będziecie teraz razem iść nie zaskoczy Was żadnymi wybojami i zakrętami. Dziękujemy za podarowanie Izzy’emu nowego życia!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: remik@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 501 173 726