Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 09.2020 r.

Zdrowie: w trakcie leczenia

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne:

Kamyczek o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Kamyczka:

7 grudnia 2020 r.

Taki miły, acz silnie zakatarzony stwór, przychodził od kilku dni do mieszkanki Palędzia na ogród. Dziś rano udało się capnąć pod pachę, zawieźć do weta i pomóc stworowi. Na stole widać efekt kichnięcia dzieciaka.

 

02 stycznia 2021 r.

Kamyczek nie chciał być gorszy od swojego kociarnianego kolegi Rogera i opuścił kociarnię zaledwie kilkanaście minut później. Pojechał do domu, w którym mieszka już nasz dawny podopieczny Trix. Mamy nadzieję, że chłopakom szybko uda się dogadać i będą stanowili zgrany duet.

Pozdrowienia z domu stałego:

20 lutego 2021 r.

Byłem bardzo krótko w kociarni, ponieważ bardzo szybko adoptowała mnie moja cudowna właścicielka. W pierwszej chwili byłem zachwycony! Gdy dotarliśmy do domu okazało się, że już jest tam jakiś kot – Trix. Syczał i warczał na mnie zza drzwi, nie chciał się ze mną dogadać. Okazało się, że kiedyś też był w Fundacji, tyle że nasza Pani zaadoptowała go wcześniej. Nie było łatwo, potrzebowaliśmy czasu, żeby wiecie… dogadać się jak kocur z kocurem. Koniec końców się to udało i można powiedzieć, że jesteśmy kumplami. Baaardzo lubię jeść, bawić się, biegać, naprawdę nie mogę narzekać na jakiekolwiek braki bo tu jest po prostu odjazdowo!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)