Podstawowe informacje:
Urodzony: ok. 09.2020 r.
Zdrowie: w trakcie leczenia
Stosunek do ludzi: bardzo przyjazny
Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu
Psy: nie miał kontaktu
Koty: nie miał kontaktu
Inne: –
Kamyczek o sobie:
Wkrótce…
Poznaj historię Kamyczka:
7 grudnia 2020 r.
Taki miły, acz silnie zakatarzony stwór, przychodził od kilku dni do mieszkanki Palędzia na ogród. Dziś rano udało się capnąć pod pachę, zawieźć do weta i pomóc stworowi. Na stole widać efekt kichnięcia dzieciaka.
02 stycznia 2021 r.
Kamyczek nie chciał być gorszy od swojego kociarnianego kolegi Rogera i opuścił kociarnię zaledwie kilkanaście minut później. Pojechał do domu, w którym mieszka już nasz dawny podopieczny Trix. Mamy nadzieję, że chłopakom szybko uda się dogadać i będą stanowili zgrany duet.
Pozdrowienia z domu stałego:
20 lutego 2021 r.
Byłem bardzo krótko w kociarni, ponieważ bardzo szybko adoptowała mnie moja cudowna właścicielka. W pierwszej chwili byłem zachwycony! Gdy dotarliśmy do domu okazało się, że już jest tam jakiś kot – Trix. Syczał i warczał na mnie zza drzwi, nie chciał się ze mną dogadać. Okazało się, że kiedyś też był w Fundacji, tyle że nasza Pani zaadoptowała go wcześniej. Nie było łatwo, potrzebowaliśmy czasu, żeby wiecie… dogadać się jak kocur z kocurem. Koniec końców się to udało i można powiedzieć, że jesteśmy kumplami. Baaardzo lubię jeść, bawić się, biegać, naprawdę nie mogę narzekać na jakiekolwiek braki bo tu jest po prostu odjazdowo!