Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy
11 kwietnia 2021
Rzepka i Kawka to dwie słodkie i urocze dziewczyneczki, które dziś trafiły pod naszą opiekę. Maluchy przyszły na świat w gospodarstwie w największe mrozy, mogąc liczyć tylko na swoją mamę, która bardzo się starała je ogrzać i wykarmić. Pani, która dopuściła do rozmnożenia swojej suki, bardzo chętnie pozbyła się szczeniąt, ale na kastrację suki już się nie zgodziła. Będziemy dążyć do tego, żeby jednak zmieniła zdanie. Dzieciaczki są ciekawskie, ale bardzo ostrożne. Potrzebują więcej czasu na zawarcie nowych znajomości. Jak na szczeniaczki są dosyć spokojne, lubią wspólne zabawy i chętnie pakują się na kolana do osób które znają. Bardzo potrzebują wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Rzepka (ruda) jest odrobinkę bardziej odważna od swojej siostrzyczki Kawki (czarna podpalana). Dziewczynki mają 2,5 miesiąca i zaraz będą gotowe do adopcji. Mieszkają w domu tymczasowym z innym psem i kotami. Powinny zamieszkać w bardzo spokojnych okolicach, z dala od miejskiego hałasu i zgiełku, którego nie znają i którego się boją. Rzepka i Kawka są zdrowe, znajdują się pod opieką lekarza weterynarii.
7 czerwca 2021
Kawka nie musiała czekać dużo dłużej od swojej siostry i również opuściła dom tymczasowy u pani Ewy, aby przeprowadzić się do siebie na stałe. Mimo swojej wrażliwej natury radzi sobie świetnie ze zmianami i z każdym dniem czuje się coraz pewniej i bezpieczniej. Poznała już swoją nową okolicę chętnie i grzecznie chodzi na spacery, a w domu zachowuje się zupełnie bez zarzutu, jeśli grzecznościowo przemilczymy okazjonalne kradzieże butów. Wierzymy, że pod okiem swoich nowych opiekunów i w towarzystwie labradorki Poli, Kawka wyrośnie na zrównoważonego, miłego psa. Dziękujemy za przygarnięcie małej Kawki!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047