Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy
1 lipca 2021
Kaylo jest około 4-letnim, wyjątkowo urodziwym pieskiem, który w schroniskowej klatce czeka na swoją drugą szansę od losu. Jest malutkim mieszańcem w typie maltańczyka, waży 5 kg i wygląda nam na kogoś, kto uwielbia relaks na miękkich poduchach, dobre jedzenie i głaskanie. Takie mamy podejrzenia, pewność mamy natomiast co do tego, że uwielbia spacery w lesie i jest miłośnikiem natury, ciszy i spokoju. Na spacery wychodzi bardzo chętnie, jest na nich bardzo grzeczny i widać, że pozwalają mu odetchnąć po pobycie w boksie. Kaylo jest miłym psem, bardzo kontaktowym i przyjaźnie nastawionym do świata. Ma aktualne szczepienia i został odrobaczony, przed adopcją zostanie wykastrowany. Szukamy dla niego domu bez małych dzieci, w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, z łatwym dostępem do przyjaznych psom terenów spacerowych. Kaylo może zamieszkać z innym miłym psem.
12 sierpnia 2021
Przystojniaczek Kaylo mieszka już u siebie! Zawrócił w głowie swoim nowym opiekunom jeszcze zanim zobaczyli go na żywo, po czym wnioskujemy, że musi mieć jakiś ukryty talent skoro potrafi na odległość rozkochać w sobie dorosłych ludzi. Właściwie nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Dzisiaj uczucie między Kaylo i jego opiekunami ma szansę dojrzewać i rozwijać się. Kaylo każdego dnia pokazuje, że jest psem idealnym pod każdym względem, wprowadził się do nowego domu bez żadnych stresów i od pierwszej chwili poczuł się tam bardzo swobodnie. Bardzo cieszymy się z takiego obrotu spraw i z całego serca dziękujemy za przygarnięcie tego uroczego malucha!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047