Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: 2020 r.

Zdrowie: zaszczepiona, odrobaczona

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: pozytywny

Koty: pozytywny

Inne: szuka domu razem ze swoim kolegą z DT Wesem (z Fundacji Bahati)

Lusia o sobie:

1 listopada 2020 r.

To ja słodka, rezolutna Lusia. Choć jestem jeszcze mała, jestem jednym wielkim plusem i to nie są żarty. Mówię serio. No bo spójrzcie tylko: jestem słodka, lubię się bawić, lubię człowieka, uwielbiam głaski. Mam bardzo dużo energii. Lubię też psy i koty – szczególnie bawić się z nimi i przytulać. Jedyny minus, to problemy z oczkiem, ale jesteśmy w trakcie naprawiania tego. Obecnie przebywam w domu tymczasowym, ale chciałabym mieć już swój własny dom i swojego własnego człowieka. A najchętniej też jakiegoś kociego towarzysza, bo tak jak wspominałam bardzo lubię inne zwierzęta. Na pewno będzie nam wszystkim bardzo fajnie. To jak? Działamy?

Poznaj historię Lusi:

12 sierpnia 2020 r.
Jednym z najsłodszych stworków będących obecnie pod naszą opieką jest mała Lusia!
Lusia trafiła do nas z Więckowic, gdzie urodziła się jako bezdomny kociak. Gdy została znaleziona była w dość ciężkim stanie, miała zaklejone oczy, chorowała na koci katar… zabraliśmy ją do nas wraz z jej braciszkiem, którego niestety nie udało nam się uratować. Lusia została sama.
Ale Lusia, jak widać na zdjęciach, kwitnie!
Oczka udalo się uratować. Kotka mieszka w domu tymczasowym, świetnie dogaduje się z człowiekiem, psami i kotami co widać na zdjęciach.
Ten mały wulkan energii szuka domu niewychodzącego, odpowiednio zabezpieczonego przed ewentualną ucieczką.
9 grudnia 2020 r.
Wes i Lusia -nierozłączna para kociaków i jeśli adopcja to tylko w dwupaku.
Napisze tylko, że są to koty idealne i powie to każdy kto je zna. Mądre, piękne i bardzo proludzkie. Kociaki z pełną profilaktyką, chip ,testy ujemne. Wes już po kastracji a Lusia tuż przed.
Tylko brać i kochać
Wes jest pod opieką Fundacji Dla Zwierząt Bahati a Lusia pod naszą opieką. Pisząc do nas czy do FDZB procedura jest jedna
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie ankiety przed adopcyjnej

24 stycznia 2021 r.

Czasem rzeczy prawie niemożliwe stają się jednak całkowicie realne. Lusi udało się znaleźć wspólny dom ze swoim ulubionym kolegą Wesem. Dla domu tymczasowego ostatnia noc przed rozstaniem nie była łatwa i jak sam przyznaje – była to chyba najtrudniejsza adopcja. Ale świadomość, że kociaki idą w dobre ręce zwyciężyła wątpliwości i przyniosła wiarę w to, że decyzja była słuszna i wszyscy będą szczęśliwi. Niech Wam się dobrze żyje kociaki!

Pozdrowienia z domu stałego:

8 kwietnia 2021 r.

Dom stały i własny kochany człowiek- czego można chcieć więcej? W moim przypadku to takie proste nie było, bo wiecie- byłam wcześniej w domu tymczasowym razem z bardzo wyjątkowym kocim towarzyszem. Bardzo go lubię i chciałam znaleźć się w domu stałym ale właśnie razem z nim- Wesem z fundacji Bahati. Zdawałam sobie sprawę, że może nie każdy chciałby od razu dwa koty, dlatego też się o to martwiłam. Ale wiecie co? Udało się! Czuję się tak dobrze, tak wspaniale, że trudno mi znaleźć odpowiednie słowa! Na pewno jestem wdzięczna naszemu człowiekowi, że nas przygarnął i tak wspaniale się nami opiekuje. Co mogę powiedzieć pozostałym kotom? Znam Was nie od dziś, byłam przecież w kociarni dosyć długo, od małego i wiem jak to jest czekać. Ale nie przestawajcie marzyć i cierpliwie czekajcie. Wiem, że przyjdzie również Wasza kolej, a to czekanie jest warte wszystkiego. Pozdrawiam z mojego własnego domu stałego!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)