Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

27 lutego 2021
Pewność siebie to stan umysłu, który wynika z poczucia własnej wartości, wyjątkowości, akceptacji i wiary w moc sprawczą. Tym mądrym zdaniem kradzionym z internetu rozpoczynamy wpis o Malmo, bo pierwszym, co się z tym psem kojarzy to właśnie pewność siebie. Spokojna, niezachwiana i kojąca pewność siebie kogoś, kto nie musi niczego nikomu udowadniać, wie czego chce od życia i niejednego już doświadczył. Malmo, to bardzo młody, niespełna dwuletni chłopak, który niedawno trafił do naszego schroniska. Ma mądre, spokojne oczy, którymi uważnie obserwuje otaczający go świat. I choć nie wiemy, na co przychodziło mu patrzeć w przeszłości ani jaka jest jego historia, wiemy, że jest to pies, z którym można by przeżyć niejedną ciekawą przygodę. Malmo jest świetnym towarzyszem spacerów, zachowuje się na nich bardzo spokojnie, sprawiając, że od razu stają się przyjemne i relaksujące, czyli takie, jakie powinny być. Szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, nie ma żadnych kompleksów ani obaw, każdego traktuje z taką samą dawką zaufania i sympatii. Podobnie nie ma żadnych problemów z psami, z którymi potrafi się bardzo dobrze komunikować. Szukamy dla tego uroczego młodzieńca domu w cichej i spokojnej okolicy oraz ludzi, którzy zapewnią mu godne życie i realizację wszystkich jego potrzeb.
13 marca 2021
Malmo pojechał właśnie do swojego nowego domu, do którego zaprosili go bardzo sympatyczni i spokojni ludzie, przy których chłopak ma wielką szansę pozostać normalnym psem, jakiego poznaliśmy w schronisku. Jak na razie aklimatyzacja przebiega zgodnie z przewidywaniami, czyli bez najmniejszych problemów, a Malmo w nowym miejscu właściwie momentalnie poczuł się zupełnie swobodnie i bezpiecznie. Taki pies to skarb! Troszeczkę zazdrościmy nowym opiekunom naszego przystojniaka, ale jednocześnie bardzo, ale to bardzo cieszymy się, że mieszka już w domu ze swoimi ludźmi. Dziękujemy!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047