Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: 09.2018 r.

Zdrowie: wykastrowana, zachipowana, testy na FIV i FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: inne koty ją stresują

Inne:

Mami o sobie:

24 lutego 2021 r.

Mrucząco Was witam i gorąco zachęcam do adopcji mej skromnej kociej osoby. Jestem dość młodą kotką – urodziłam się ok. 2018 roku. Mam pełen pakiet zdrowotny zrobiony. Uważam, że niczego mi nie brakuje, jestem śliczna, pełna wdzięku, uwielbiam ludzi, zabawy, czasem bawię się też swoim ogonkiem – trochę jeszcze ze mnie taki mały głupolek. Uwielbiam głaski – tak, to jest coś na co czekam, uwielbiam też wskakiwać człowiekowi na kolanka, spać koło niego ogólnie jestem towarzyszką idealną. Wierzcie mi, jestem kotem idealnym. Jedyny mój minus to jest to, że niezbyt lubię towarzystwo kotów, stresują mnie one. Dlatego lepiej, abym była w domu jedynym kotkiem. Ale czy to sprawia, że jestem gorsza od innych kotów? Myślę, że nie, przecież jest wiele ludzi, którym jeden kot wystarczy do szczęścia. Jeśli jesteś taką osobą, to nie czekaj, wyślij ankietę i mam nadzieję, że już niedługo się spotkamy! 

Poznaj historię Mami:

4 listopada 2020 r.

Poznajcie Mami.
Jak imię wskazuje, była kiedyś mamą. Dziś, wysterylizowana i gotowa do adopcji oczekuje na swoich przyszłych ludzi w domu tymczasowym.
Przeczytaj jak adoptować kota z Fundacji: https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

 

12 kwietnia 2021 r.

Dom tymczasowy podjął dzisiaj najważniejszą decyzję w życiu Mami – zostanie ona w swoim domu tymczasowym już na stałe! Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)