Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2020 

Zdrowie: Odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana

Stosunek do ludzi: przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: przyjazna

Inne:

Maze o sobie:

5 marca 2021 r.

Myślę, że nie jestem skomplikowanym kotem, mimo że tak mogłoby sugerować moje imię. Wiecie, „maze”- labirynt po angielsku. Ale wiele mi nie trzeba. Jeszcze dorastam, więc jestem młoda, uwielbiam głaskanie, podobno jestem wesołym kotem. Jak na razie jestem w domu tymczasowym i mam tu wszystko! Oprócz jednego – pewności. Wiecie, w końcu to tylko dom tymczasowy i człowiek, który się mną zajmuje jest naprawdę świetny, ale chciałabym się do kogoś przywiązać. To wszystko. Proste, prawda? Nie jestem problematyczna, po prostu – zwykła, wesoła kotka, pragnąca własnego cudownego, kochanego człowieka. A, lubię też inne koty, więc nie miałabym problemu, gdybym miała mieć towarzystwo. Może chcesz mnie przygarnąć?

Poznaj historię Maze:

18 września 2020 r.

Dzień dobry! Wstali?
To proszę nas adoptować, bo nam tu już ciasno i nudno. O!

9 marca 2021 r.

Ta ładniutka panienka poleca się do adopcji. Chciała również dodać coś od siebie:

„Moje imię mogłoby sugerować, że jestem skomplikowanym kotem – ale ja tak o sobie nie myślę.  Ludzie mówią, że „maze” to labirynt po angielsku. Tak jakby polskich imion nie znali. A mi wiele do szczęścia nie trzeba. Jestem młoda, ładna, uwielbiam głaskanie, podobno jestem wesołym kotem. Mieszkam w domu tymczasowym, co oznacza, że nie mogę zostać tu na stałe, bo moim obecni opiekunowie przyjmą po mnie następne kotki ze schroniska. Szukam więc domku stałego i ludzi, którzy będą chcieli mnie już na zawsze. Którzy pokochają mnie i których pokocham ja. Będę im mruczeć, obiecuję! Lubię też inne koty, więc nie miałabym problemu, gdybym miała mieć towarzystwo. Może znasz kogoś, kto chciałby mnie przygarnąć?”

Nie kupuj, przygarnij Maze!

11 marca 2021 r.

Po zobaczeniu wypowiedzi Maze na naszej stronie, dom tymczasowy doszedł do wniosku, że to oni zostaną wymarzonym domem stałym dla kotki. Cieszymy się z takiego obrotu sprawy i życzymy wszystkiego dobrego dla Maze i jej rodziny!

[nggallery id=2040]

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)