Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

MelisaPodstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2013 r.

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: bardziej nadaje się na jedynaczkę, we wcześniejszym domu tymczasowym koty ją bardzo stresowały

Inne: ceni sobie spokój i stabilizację, boi się hałasu, gwałtownych dźwięków

Melisa o sobie:

26 czerwca 2019 r. 

Herbata z Melisy działa uspokajająco i relaksująco… Takie właściwości mam i ja. Jestem istotą z natury spokojną, ale gdy już zaczniesz mnie głaskać to wtedy motorek na maxa!

Jestem już trochę starszym kotkiem (ale znowu bez przesady z tą starością!). Urodziłam się w 2013 roku, życie niestety zdążyło dać mi w kość. Kiedyś miałam dom… a później mnie z niego wyrzucili i zostawili w lesie. Tak sobie żyłam i ogarniałam sytuację, no bo co innego miałam robić. Już traciłam nadzieję, że spotka mnie jeszcze coś dobrego, ale niedawno trafiłam pod skrzydła fundacji. Najpierw do kociarni, później do domu tymczasowego. Tyle zmian, a to jeszcze nie koniec! 

Szukam domu, takiego już naprawdę na zawsze. Nie tymczasowego, nie takiego który zostawi mnie w lesie. Wiem, ze jest sporo młodszych ode mnie kotów, ale czy na pewno są aż tak urocze jak ja?

Jestem zachipowana, wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, a testy na Fiv/FeLV mam ujemne.

Jestem przekonana, że byłoby nam razem dobrze. Jeśli też tak uważasz, wypełnij proszę ankietę, która znajduje się o tutaj: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot

Poznaj historię Melisy:

22 czerwca 2019 r. 

Melisa to bardzo kochana, przyjazna kotka ,która urodziła się w 2013 roku. Melisa uwielbia być głaskana, już po chwili odpala swój traktorek. Kotka jest zachipowana, wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy Fiv/ FeLV me ujemne.

 

12 lipca 2019 r. 

Na nerwy, na stresy, na kłopoty dni codziennego idealna jest… MELISA
Melisę należy zażywać w dużych dawkach. Kochać, głaskać i całować. Relax gwarantowany!

Jak zażywać… tzn. adoptować Melisę?↙️
https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

11 listopada 2019 r. 

Nasza Meliska pojechała do domu tymczasowego. Początkowo siedziała w kącie pod sofą, a gdy nastała noc zaczęła zwiedzać. Z każdym dniem jest coraz śmielsza, a gdy już się ją zacznie głaskać Meliska zaczyna bardzo głośno mruczeć. Meli znalazła dom tymczasowy, ale w dalszym ciągu szuka swojego domu stałego, kto pokocha naszą Meliskę?

29 listopada 2019 r. 

Melisa już od ponad dwóch tygodni jest w domu tymczasowym. Opiekunka określa ją jako „czarną futrzastą kulkę spokoju i kociej miłości”. Kotka najbardziej lubi bawić się zabawkami z piórkami, jeść tuńczyka, spać koło człowieka i być głaskaną. Jest otwarta dla domowników ale gości traktuje z dużą rezerwą.

20 grudnia 2019 r. 

W końcu piątek! Jedna z naszych podopiecznych szczególnie go wyczekiwała. Kotka Melisa dzisiaj debiutuje ze swoim listem do Mikołaja! Jest to spokojna i czuła koteczka, która uwielbia mizianie i przytulaski z ludźmi. A teraz pora na jej list, czy ktoś się skusi żeby zostać jej Mikołajem?

 

6 stycznia 2020 r. 

Kotka Melisa rozpakowuje swój prezent od Mikołaja! Dziękujemy za sprawienie kici przeogromnej radości.

3 marca 2020 r. 

3 marca dniem wielkim bo to właśnie dziś – dom tymczasowy zdecydował się, że nie odda już Melisy, a tym samym ją adoptuje. Bardzo się cieszymy.

21 sierpnia 2020 r.

Mamy smutną wiadomość. Melisa wróciła z adopcji, nadal szuka rodziny i domu.

6 listopada 2020 r.

Melisa bardzo potrzebuje domu tymczasowego lub stałego…
Nie odnajduje się w naszej kociarni, boi się. Tyle w życiu przeszła… kiedyś miała dom i wylądowała na ulicy, potem trafiła do naszej kociarni, gdzie nie czuła się dobrze, więc ucieszyliśmy się gdy znalazła dom tymczasowy!
Tam się otworzyła, zrelaksowała, co widać na zdjęciach. Niestety, niedawno ten dom straciła i znów wróciła do kociarni.
Z powodu ilości przejść i nieśmiałego charakteru, kotka jest bardzo wycofana, szuka spokojnego domu. Lubi ludzi, glaski. Inne koty nie bardzo. Nie wchodzi w konflikty, ale woli zestawienie: ona + człowiek.
Teraz praktycznie 24h spędza w budce w drapaku, wychodzi jedynie do miski i toalety.
Prosimy, pomóż nam znaleźć dla niej bezpieczne lokum!

17 grudnia 2020 r.

Meliska na szczęście opuściła kociarnię i wiedzie teraz spokojne życie w domu tymczasowym. Dużo śpi, dużo je, czasem pogoni myszkę. Boi się hałasów. Ma się dobrze, jednak cały czas rozgląda się za stałym domem, tym razem już naprawdę na zawsze, na dobre i złe.

6 października 2021 r.

Dzisiaj możemy podzielić się cudownymi wieściami – Melisa odnalazła już swój własny dom. Tak dobrze czuje się w domu tymczasowym, że absolutnie nie zamierza się z niego wyprowadzać! Tymczasowa opiekunka również uznała, że nie byłaby w stanie rozstać się z kotką i chciałaby dać jej dom już na stałe. Bardzo cieszymy się z takiego obrotu spraw i gratulujemy!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)