Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

11 marca 2021

Nelka jest młodą sunią, która całkiem niedawno trafiła pod naszą opiekę. Jest bardzo miła i kochana, uwielbia towarzystwo człowieka, od razu zaprzyjaźnia się z obcymi osobami. Lubi również towarzystwo innych psów, niezależnie od ich wielkości, choć sama jest maleńka, to zupełnie nie boi się większych od siebie. Nelka zna również koty, na które zupełnie nie reaguje. Mieszka w domu tymczasowym w Poznaniu, i na szczęście miasto nie jest dla niej straszne, choć widać wyraźnie, że woli spokojniejsze okolice. W domu zachowuje czystość, bez problemu zostaje sama, po prostu przesypia czas nieobecności opiekunki. Na spacerach jest bardzo grzeczna, ładnie chodzi na smyczy, a spuszczona ze smyczy trzyma się bardzo blisko. Choć trudno w to uwierzyć, Nelka przy spotkaniu na żywo naprawdę zyskuje – jest przeurocza! Z najistotniejszych informacji dodamy jeszcze, że po prostu kocha spać na kanapie i w łóżku. Jest zdrowa, ma około 5 lat, waży niecałe 7 kg. Szukamy dla niej domu w okolicy z łatwym dostępem do terenów zielonych i rodziny, która będzie z nią chętnie spędzała tam czas. Może zamieszkać z innymi zwierzętami – kotami, psami. Nelka jest przekochana, wesoła i zawsze uśmiechnięta, mamy nadzieję, że nie będzie musiała długo czekać!
1 maja 2021
Nasze prośby zostały wysłuchane i Nelka rzeczywiście nie musiała długo czekać na prezent od losu. Dzisiaj mieszka już w swoim nowym, stałym domu, do którego zaprosili ją fantastyczni, ciepli i delikatni ludzie, u których mała będzie żyła jak pączek w maśle. Cała trójka miała okazję lepiej się poznać w trakcie kilku spacerów, które wspólnie odbyli podczas odwiedzin w domu tymczasowym, w którym Nelka otrzaskiwała się z domowym życiem po pobycie w schronisku, a wcześniej na łańcuchu. Wierzymy, że jej życie będzie od teraz pasmem przyjemności i że nie spotka jej w życiu już nic strasznego. Mocno trzymamy kciuki za naszą Nelkę i jej nową rodzinę!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 737 860 972